Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

40 Million

Global çapta bir marka olmayı başaran 40 Million, uzun yıllardır yurtiçi pazarda aktif bir şekilde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektöre öncülük edebilecek düzeye erişen markanın, birbirinden farklı modelleri ve dikkate değer kaplama çerçeveli gözlükleri bulunmaktadır. Gözlüklerin her biri alanında uzman ekiplerce titizlikle tasarlanıp, üretime konmuştur.

 

Marka, optik sektörünün uluslararası alanda en iyi iki fuarı olan SILMO, Paris ve MİDO, Milano’ya katılım gerçekleştirmiş, böylelikle bilinirliğini önemli ölçüde artırmayı başarmıştır. Günümüzde oyuncu, modacı ve sanat dünyasından pek çok kişi tamamlayıcı bir aksesuar olarak 40 Million gözlüklerini tercih etmektedir. Kalite açısından sektörde lider bir marka olma başarısını üstlenen 40 Million, gözlükleriyle tasarımın ve korumanın en yalın halini bizlere yansıtmaktadır. Daha fazla ürün modeli hakkında bilgi edinmek için Gözhan Optik çatısı altında satılan ürünlere göz atabilirsiniz.

 

40 Million gözlük modelleri farklı tasarımlarıyla kendine özgü bir portföy sunmakta. Dünya modasını takip eden usta eller, sofistike çizgileri benzersiz tasarımlarla buluşturuyor. Marka, elit ve yumuşak bir görünüm yansıtan gözlük modelleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Şeffaflığı ve metali bir araya getiren marka, alternatif renk ve model seçenekleriyle dünyanın farklı noktalarındaki gözlük severleri buluşturuyor. Şık ve zarif bir aksesuar olarak da kullanabileceğiniz marka, tamamlayıcı bir parça olarak ön plana çıkıyor. Lüks bir görünümün yansımasını taşıyan çerçeve detaylarıyla marka kalitesini alıcısına yansıtıyor. Tasarımlar sıra dışı kalıplarda olup, bilindik yuvarlak çerçeveli gözlüklerin dışında farklı formlarda da karşımıza çıkıyor.

 

 

40 Million Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüklerini tercih ederken koruyuculuğu kadar şıklığına da dikkat etmelisiniz. Çünkü güneş gözlükleri günümüzde aksesuar olarak da kullanılmakta ve tarz oluşturmada kilit rol oynamaktadırlar. Kombininize uyan bir gözlükle açık havada gezmeyi tercih edebilirsiniz. Bu sebeple güneş gözlükleriyle kıyafetleriniz arasında renk uyumunu yakalamaya çalışırsınız. 40 Million güneş gözlüğü modelleri, farklı stillerde satışa sunulmaktadır. Güneş gözlüklerinin çerçevesi Japon titanyumu ve asetatından üretilmiştir. Bunun yanında 18k veya 24k altın kaplama gözlük çerçevelerine de rastlayabilirsiniz. Malzeme yönünden en kaliteli materyaller tercih edilmiş, stilin yanına koruyuculuk ve kalite iliştirilmiştir.

 

Global düzeyde zengin bir pazara sahip olmasının temel sebeplerinden biri olarak kullanılan malzemenin kalitesi gösterilebilir. Ürünlerde kemik, altın, metal çerçeveler ön plandadır. Model olarak ise damla, geometrik, çekik, yuvarlak ve kare cam tasarımlarına ağırlık verilmiştir. Gözlük camları konusunda ise siyah ve kahverenginin dışına çıkıldığını, farklı renklere sahip gözlük camlarının olduğunu görebilirsiniz. Kadın ve erkek güneş gözlüklerinin yanı sıra unisex modeller de 40 Million gözlük markasında oldukça popülerler. Unisex gözlük formları her iki cinsiyetin de kullanabileceği yapı ve renklerde alıcısıyla buluşmaktadır. Organik cam tipi ve altın kaplamalı gözlük çerçeveleriyle öne çıkan marka, hem şıklığı hem de lüks bir görünümü bir arada buluşturmaktadır. Farklı renk alternatifleri konusunda sıkıntı yaşayanlar istediği gözlük modeli ve rengini 40 Million’un zengin güneş gözlüğü modelleri arasında bulabilir.

 

40 Million güneş gözlüğü bayan gözlük modelleriyle adından söz ettirmekte. Marjinal bir yansımanın ürünlerinden doğan marka, şıklığı es geçmeden tasarımlarını sunuyor. Klasik model gözlük tasarımlarının çok ötesinde üretimler sunan markanın kadın koleksiyonu A’dan Z’ye herkese hitap edecek bir koleksiyondan oluşuyor. Avangart bir havayı yakalamayı başarmış marka, bir kokteyl ya da özel bir günün tamamlayıcısı gözlük modellerini şık tasarımlarıyla sizlere sunmakta. Gözlük çerçeve renklerinde degrade pembe, füme ve kırmızı gibi renklere de şans veren markanın seçenekleri oldukça fazla. Genel olarak altın kaplamalı çerçevelere güneş gözlüğü modellerinde oldukça fazla rastlayabilirsiniz.

 

40 Million gözlük erkek modellerinde ise ağırlıklı olarak kahverengi, degrade, degrade füme, siyah ve koyu yeşil cam renklerine rastlarsınız. Erkek güneş gözlüğü modellerinde de kadın güneş gözlüğü modellerinde olduğu gibi altın kaplamalı çerçeveler ön plana çıkmaktadır.

 

 

40 Million Güneş Gözlüğü Kaliteli mi?

Kalite, özellikle güneş gözlüğü seçimlerimizde belirleyici bir rol oynamaktadır. Göz sağlığı her yaştan insan için oldukça önemlidir. Göz sağlığınızı korumak için mutlaka kaliteli güneş gözlüğü markalarına yönelmeniz gerekir. Retina hassas bir yapıda olduğundan oluşabilecek zararlar kalıcı olabilmektedir. Bu sebeple satın alacağınız gözlüğün UV korumasına ve garanti kapsamına dikkat etmeniz gerekecektir. Ürünün orijinalliğinden ve güvenilirliğinden emin olduktan sonra satın almalısınız. 40 Million güneş gözlükleri, yüksek koruyucu özelliğe sahip cam yapısına sahiptir.

 

40 Million güneş gözlüğü seçenekleri, sektörde kalitesiyle dikkat çeken ürünlerden oluşur. UV filtreli özel camlarıyla göz sağlığınızın korunmasına yardım eder. Kalitesi yalnız gözlük camlarında değil, gözlük çerçevelerinde de fark yaratmaktadır. En popüler ürünlerinden olan altın kaplamalı gözlük çerçeveleriyle hiçbir masraftan kaçınmadan, yüksek kaliteli modelleri müşterisiyle buluşturan marka, lüks bir deneyim sunar. Kullanılan malzeme ve modellere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Metal, kemik ya da altın çerçeveler, renkli camlar ve taşlı detaylar fiyat üzerinde belirleyici etkenlerdir. Markanın çarpıcı tasarımlarıyla sportif bir tarzda bile iddialı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Görüş netliği sağlayan, kullanımı kolay güneş gözlüğü modelleri ve farklı tasarımlarıyla bu markanın gözlük seçenekleri uzun ömürlü alternatifler arasında yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde yüz yapınıza uygun gözlük modellerini bulabilirsiniz. Gözhan Optik’in geniş marka çeşitliliği içinden 40 Million gözlük satın al kararını verebilir ve dilediğiniz gözlük modeline sahip olabilirsiniz.