Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Escalade

 

 

Güneş gözlüğü tercihlerimizde en az tasarım kadar kalite ve dayanıklılığı da dikkat ederiz. Almak istediğimiz güneş gözlüğünün bilinir bir markaya sahip olması kaliteden ödün vermediğinin de göstergesidir. Kalite bir güneş gözlüğü için olmazsa olmaz detaydır. Ürünün kalitesi alıcının istekleri doğrultusunda uyuşuyoruz talep artar. Göz sağlığımız her şeyden önemlidir. Görüş alanımızın puslu olmamasına dikkat ederiz. Net bir görüş alanı sağlaması ve bir yandan da güneş ışınlarının zararlarından koruması dikkat ettiğimiz bir kıstastır.

 

 

Escalade Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Escalade markasının güneş gözlükleri, ince tasarım detaylarını kaliteye birleştirmiş bir markadır. Güneş gözlüklerinde polarize ve UV filtre detayları dikkat çekmektedir. Retinamızın zararlı ışınlardan korunması için kaliteli gözlük tercihlerine yönelmemiz sağlık açısından önemlidir. Escalade güneş gözlüğü, zengin içeriği ve kaliteli tasarımlarıyla ön plana çıkan bir markadır. Çerçevesiz modelleri ve altın sarısı çerçeve tasarımlarıyla işçiliğin ince detaylarını alıcıya yansıtmaktadır. UV400 cam materyali kullanan marka aynalı ve degrade cam tipleriyle kaliteden ödün vermeden satışlarını sürdürmektedir. Escalade gözlük çerçeve materyali olarak ise marka, kemik çerçeve materyalinden ilham almaktadır.

 

Escalade erkek güneş gözlüğü modellerinde mavi, siyah ve kahverengi tonlar hâkimdir. Erkeklerin keskin hatlarını belli etme yolunda kemik çerçevelere burada da rastlamaktayız. Erkek güneş gözlükleri için klasik bir stil anlayışı benimsenmiştir diyebiliriz. Büyük çerçeve formlarına ya da çerçevesiz gözlük modellerine erkek güneş gözlüklerinde sık rastlamayız. Dilerseniz kışın, soğuk havalarda atkı ya da bereyle markanın güneş gözlüklerinden kendinize yeni bir stil yaratabilirsiniz. Markanın sunduğu gözlük modellerindeki çerçeve materyali metaldir. Çerçeve tipi olarak ise dikdörtgen, damla, geometrik ve oval formlara ağırlık verilmektedir.

 

Escalade güneş gözlüğü kadın için olan modeller pembe alt tonlarıyla sıcak bir iklimin esintisini adeta ruhunuzda canlandırıyor. Kadın güneş gözlüklerinde mor, yeşil, kahverengi ve pembe tonlar hâkimdir. Cam tipi mat olan bu koleksiyonun tasarımı üzerinizde bir başka duracaktır. Gözlük formlarda alışılagelmiş standartların çok üstüne çıkan Escalade gözlük bayan modellerinde her mevsime uyum sağlayacak modelleriyle tamamlayıcı bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Zengin çeşitliliği nedeniyle her yüz tipine uygun güneş gözlüğü tasarımlarına sahiptir.

 

Escalade unisex güneş gözlüğü modellerinde genel olarak siyah tonları üzerinden gitmektedir. Siyah çerçeve yapısına sahip olan gözlükler hem erkek hem de kadınlara hitap ettiğinden dolayı unisex gözlük tasarımı kategorisinde yer almaktadır. Markanın unisex gözlüklerinde hem cam tipi hem de çerçeve tipi siyah renkte ya da altın renkte yer almaktadır. Unisex gözlüklerde belirleyici cinsiyet rolü üzerinden bağımsız olarak pembe ya da mavi tonlarına yer verilmemiştir. Pembe tonlardaki güneş gözlüğü modelleri kadın kategorisinde mavi tonlardaki güneş gözlüğü modelleri ise erkek kategorisinde yer almaktadır. Markanın unisex gözlüklerindeki cam formları genel olarak ovaldir. Sert bir görünüm yansımasına sahip olan dikdörtgen modellere unisex gözlüklerde yer verilmemiştir. Markanın zengin güneş gözlüğü koleksiyonuna göz gezdirmek için Gözhan Optik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Escalade Güneş Gözlüğü Kaliteli Mi?

 

Güneş gözlüklerinde tasarımlar bizi cezbetse de tasarım kadar markanın bilinirliği ya da kalitesi de önemlidir. Göz sağlığımızı tehlikeye sokacak taklit ürünlerden kaçınmak önemlidir. Genel olarak polarize ve UV filtre yapısına sahip olan cam materyalleri üzerinden gitmeliyiz. Güneş gözlüğünün üretim amacı gözlerimizi zararlı ışınlara karşı korumak olsa da günümüzde bir aksesuar detayı olarak karşımıza çıkar. Güneş gözlüğünün renk seçimleri kimi zaman kıyafet rengine göre uyarlanmaktadır. Bu sebeple kahverengi ya da siyah renklerinden gidilir. Çünkü pembe, sarı ya da mavi renkteki güneş gözlükleriyle kombin yapılması siyah renge göre daha zahmetlidir.

 

Peki, Escalade güneş gözlüğü kaliteli midir? Escalade yüksek standartlarda güneş gözlüğü üreten bir markadır. Markanın güneş gözlükleri hem aksesuar olarak hem de güneşe karşı koruyucu olarak kullanılmaktadır. Beğendiğiniz modelin birden fazla çerçeve rengi seçenekleri de beraberinde gelmektedir. Ancak kategoriler de belli renkler ağırlık basmaktadır. Unisex gözlük modellerinde siyah, kadın güneş gözlüğü modellerinde pembe, mor ya da kahverengi; erkek güneş gözlüğü modellerinde siyah ya da mavi renkle çerçevelenmiştir. Zengin seçenekleriyle her kitleye hitap eden markanın güneş gözlükleri titizlikle üretilmektedir. Bu sebeple de 2 yıllık bir garanti süresine sahiptir. Almak istediğiniz güneş gözlüğün kalite detaylandırılmasından biri de garanti süresine sahip olmasıdır. Orijinal kalitenin belirleyici bir etkeni olarak garanti süresi ön plana çıkmaktadır.

 

Escalade güneş gözlüğü fiyatları en az markanın kalitesi kadar merak edilen bir diğer konudur. Markanın gözlük fiyatları tasarıma ve kullanılan materyale göre farklılık taşımaktadır. Ancak genel olarak fiyatların uygun aralıklarda bulunduklarını ve bütçe dostu olduklarını söyleyebiliriz. Sunduğu kaliteyi göz önüne alırsak makul bir fiyat aralığı sunulmaktadır.

 

Escalade gözlük modelleri

 

Escalade gözlük modelleri tasarımlarıyla her sezonun nabzını tutacak zengin bir koleksiyona sahiptir. Güneş gözlük modelleri hem farklı tasarımları hem de uygun fiyat aralıklarıyla kalite ve şıklığı bir araya getirmektedir. Her mevsimde kullanım açısından rahatlığı sunan markanın tasarımları klasik aynı zamanda sıra dışıdır. Genel olarak marka kullandığı çerçeve detaylarında büyük çerçeve yapılarından uzaklaşmış, daha minimal tarzda tasarımları ön plana çıkarmıştır. Bu farklılık erkek ve kadın güneş gözlüğü modellerinde daha belirgindir. Gerek tasarımlarıyla gerekse kullandığı cam kalitesiyle kendinden söz ettiren markanın gözlük modellerine Gözhan Optik üzerinden ulaşabilirsiniz.