Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

TagHeuer

 

TagHeuer, 1860 yılında İsviçre’de kurulan ünlü bir markadır. Marka Edouard Heuer tarafından kurulmuştur. Şirket, ilk olarak saat üretimiyle iş hayatına atılsa da bir spor kökenleri de bulunmaktadır. Güvenilir zaman ölçümü nedeniyle, birçok motor sporları dünyasına dahil olmuşlardır. Bu dahil olma süreci sonrasında ise birçok yeniliklere ev sahipliği yapıp, günümüzde en popüler ve en pahalı markalardan biri olmuştur. Marka, yalnızca saat üretimiyle kalmayıp, artık güneş gözlüğü üretimini de başlatmıştır. TagHeuer markası özellikler erkekler için güneş gözlüğü üretmekte olup, bu kategoride de dünyanın en iyisi olmayı başarmışlardır.

 

Moda dünyası, yalnızca kadınları değil, erkekleri de yakından ilgilendiren bir dünyadır. Bu dünyada en şık olma yarışına katılan her erkek, mutlaka, TagHeuer markasından bir güneş gözlüğü sahibi olmalıdır. Çünkü bu marka hem en iyisi hem de en tarz modellerin ait olduğu markadır. Saat ve gözlük özelinde, kendi kitlesini oluşturmuş ve adını dünyaca ünlü isimlerle duyurmuştur. Markayı birçok dünya yıldızı da kullanmaktadır. Özellikle markanın saatlerini, güneş gözlüklerini Ronaldo gibi isimlerin taşıdığı biliniyor.

 

Erkeklerin moda dünyasında hem spor hem şık olması her ne kadar zor dursa da aslında TagHeuer markası, bu iki kategoriyi bir araya getirmekte oldukça başarılır. TagHeuer güneş gözlüğü tasarlarken hem spor kökenlerine dikkat ederek hem de kaliteli ürün üretmeye özen göstererek tasarlar. Bu sayede hem spor hem kaliteli güneş gözlükleri ortaya çıkmaktadır.

 

TagHeuer gözlük modelleri tıpkı markanın saatlerinde olduğu gibi en iyi materyallerden yapılmaktadır. Üstelik optik teknolojisini de çok iyi bir şekilde kullanan markanın gözlükleri, UV ışınlarının ve telefonlardan, elektronik cihazlardan yayılan kızılötesi ışınlarının da göze ulaşmasını engellemektedir.

 

 

TagHeuer Güneş Gözlüğü Modelleri

 

TagHeuer gözlük modelleri, birbirinden farklı kategorilerde bulunmaktadır. Marka genellikle popüler ve profesyonel sporculara hitap ettiği için güneş gözlüğü modellerinde de klasik bir tasarım yerine spor tasarımları tercih edilmektedir. Fakat sadece spor bir görünüm yerine şıklaştırılmış bir spor tasarımı kullanırlar. TagHeuer güneş gözlüğü modellerinin hepsinde zariflik bulunmaktadır. Hem zarif hem şık hem spor bir güneş gözlüğü arıyorsanız ilk bakmanız gereken marka TagHeuer markası olmalıdır.

 

TagHeuer kadın güneş gözlüğü üretimi, henüz yapmamaktadır. Kadınların da bu markaya hayran olduğunu bildiğimiz için, dilerseniz TagHeuer unisex güneş gözlüğü modellerinden sizlere bahsedebiliriz. Bu modeller de genellikle erkeklere ait olan modellerdeki sporluktan daha uzak ve maskülen hava verilerek, daha şık modellerle tasarlanır. Özellikle kemik çerçeve olan modeller unisex model olarak tercih edilebilir. Bu modeller arasından, kemik çerçeve ve gözlük camı etrafı leopar desenli olanlar ve düz siyah olan modeller yer almaktadır. Tüm modellerde olduğu gibi bu modellerde de camlar %100 UV ışınlarına karşı koruma göstermektedir.

 

TagHeuer erkek güneş gözlüğü modellerine göz attığımızda bu modellerin arasında öne çıkan modellerin spor tarzda olduğu görülmektedir. Cam boyutu daha büyük olan modeller sporcular düşünülere tasarlandığından uzun süreli kullanımlarda bile hafiflik hissiyatını hep korur. Ayrıca gözlüklerde bulunan yumuşak pedler sayesinde gözlükler yüze daha iyi oturmakta ve gün içerisinde gözlüğün buruna baskı yapmasını engellemektedir. Pedler, aynı zamanda burun çevresinde gözlük izi oluşmasına da engel olmaktadır. Modellerin bazıları çerçeve yok formundayken; bazı modellerde ise kalın çerçeveler tercih edilmektedir. Marka, güneş gözlüğü üretiminde genellikle mat siyah camlar kullanmaktadır.

 

TagHeuer gibi büyük markalardan alışveriş yapmak, pek kolay olmamaktadır. Çünkü markanın orijinal ürünlerine çok benzer taklit ürünler de bulunmaktadır. Böyle durumlarda taklitleri anlaşılmadığından dolayı taklit ürüne orijinal ürün fiyatı ödeyebilirsiniz. Bu durumun başınıza gelmemesi için güvenilir bir optik firmasından alışveriş yapmanız gerekmektedir. Peki, bu optik firmasını nereden bulabiliriz, diyorsanız Gözhan Optik tam aradığınız optik olabilir. Gözhan Optik web sitesinde, birçok dünya markasının güneş gözlükleri yer almaktadır. Web sitesinde yer alan tüm gözlükler markaların orijinal ürünleridir. Gözhan Optik sayesinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

TagHeuer Güneş Gözlüğü Kaliteli Mİ?

 

TagHeuer markasını belki de dünyanın en iyi markalarından biri olarak görmemizi sağlayan şey sağlamlığıdır. Marka kaliteli işçiliği, hassasiyetiyle ünlü olmuştur. Üretmiş olduğu her güneş gözlüğü modelinde de bu ilkelere göre üretim yapan markanın ürünleri oldukça kalitedir. TagHeuer güneş gözlüklerinin camları %100 UV ışınlarına karşı koruma vaadinde bulunuyor. Marka, 1860 yılından beri kalite düşkünlerinin asla vazgeçemediği bir markadır.

 

Güneş gözlükleri erkeklerin de kombin yaparken, yürüyüş yaparken kullandıkları aksesuarlardan biridir. Özellikle spor ile ilgilenen biriyseniz kaliteli gözlük almaktan başka bir çareniz bulunmamaktadır. Çünkü güneş gözlüğünüzün hem uzun yıllar sağlam kalması hem de düşme tehlikelerini atlatabilmesi gerekir. İşte TagHeuer markası da tam da bu nedenlerden dolayı güneş gözlüklerinde kullanılan çerçeve ve cam materyallerinde en sağlam maddeleri kullanmaktadırlar.

 

TagHeuer gözlük fiyatları da oldukça merak edilmektedir. Bu markanın güneş gözlüklerinden birine sahip olmak için veya fiyatlarını görmek için dilerseniz Gözhan Optik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Gözhan Optik web sitesinden alacağınız her TagHeuer güneş gözlüğü %100 orijinal ürünler olup, markanın kendi kılıfında gönderim sağlanmaktadır. Ayrıca Gözhan Optik güvencesinin yanı sıra indirimli günlerde böylesine büyük bir markanın güneş gözlüğünü indirimli fiyata satın almak istemez misiniz? O zaman seçeneğiniz hiç düşünmeden Gözhan Optik olmalıdır.