Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Ermenegildo Zegna

 

 

Güneş gözlüğü tasarımlarına göz gezdirirken, kendimizi özel hissedeceğimiz modellere yöneliriz. Yüz şeklimize uygun modelleri tercih etmeye özen gösteririz. Gözlük tasarımlarımız, kıyafetlerimizle tamamlayıcı bir aksesuar olarak da ön plana çıkmaktadır. Elbette ki renk paleti üzerinden günlük kullanıma uygun olan renkleri tercih etmemizin asıl sebebi, seçtiğimiz kombinler ile yakalamaya çalıştığımız uyumun, bir bütün içerisinde olmasıdır. Gözhan Optik aracılığıyla, markanın birbirinden şık tasarımlarına, siz de sahip olabilirsiniz.

 

 

Ermenegildo Zegna Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Ermenegildo Zegna markası da seçkin gözlük modellerini, klas bir görünümle bize sunan, önde gelen markalardan biridir. 1910 yılında Zegna ailesi tarafından kurulan marka, moda dünyasının en iyi markalarından biri olmayı başarmış. Gucci, Yves Saint Laurent ve Tom Ford için elbise üreten ve kusursuz tasarımlı kıyafetleriyle bilinen marka, aksesuar koleksiyonuyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Klasik stillerden modern şekillere kadar pek çok modele yer veren marka, gözlük malzemelerindeki kalite ve benzersiz yapıyla göz doldurmakta.

 

Güneş gözlüklerindeki stil formları, lüks bir arayışın temsili olarak karşımıza çıkmaktadır. Güneş gözlüğündeki lüks ve rahatlık algısını başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için gözlük modellerinde sağlam ve titanyum kullanılmaktadır. Kaliteli deri, parlak metal ve plastik çerçevelerden oluşan tasarımlar, aksesuar koleksiyonumuzun favorilerinden biri haline gelmiştir. Markanın tasarıma olan adanmışlığı, gözlük koleksiyonlarında hayat bulmaktadır.

 

Ermenegildo Zegna kadın güneş gözlüğü modellerinde, metalik çerçeveler ön plana çıkmakta. Genel olarak oval çerçeve formu üzerinden ilerleyen modelleriyle, zarif bir görünümün detaylarını sunan marka, şıklığından ödün vermek istemeyenlerin ilk tercihlerinden biri olmaya aday.

 

Ermenegildo Zegna erkek güneş gözlüğü modellerinde; asetat, kemik, metal, titanyum, plastik çerçeve materyali ağırlık olarak ön plandadır. Erkek güneş gözlüklerinde çerçeve formları dikdörtgen, damla, oval, yuvarlak modeller üzerinden ilerlemektedir. Erkek modellerinde keskin hatları ön plana çıkaran modeller, yüz şekillerine uygun olarak tasarlanmıştır. Lüks bir yansımanın izlerini, erkek modellerindeki klas görünümle başarılı bir şekilde birleştirmeyi başaran markanın sunduğu alternatifler, bilinirliğine önemli katkı sağlamaktadır.

 

Ermenegildo Zegna unisex güneş gözlüğü modelleri hem erkeklerin hem de kadınların kullanılabileceği detaylarla, ince işçilikle hazırlanmaktadır. Tasarımlarda hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği nötr renkler tercih edilmiştir. Bu nötr renklerden bağımsız olarak, yeşil ya da füme rengine de ağırlık verildiğini görmekteyiz. Stil arayışında olanlar için geniş bir renk paletine sahip olan markanın, ürün seçiminde sınırlı seçenekler yer almamaktadır. Özellikle unisex güneş gözlüğü koleksiyonu çeşitli renk seçenekleri ve tasarımlarıyla alıcıların gönlünü kazanmıştır.

 

Güneş gözlüğü seçimlerimizde, koruyucu özelliklerin, seçtiğimiz gözlükten bağımsız olmamasına dikkat ederiz. Güneş gözlüğünün tasarımıyla bir bütün olarak tasarımlarımızın, şık bir yansımanın izlerini taşımasını tercih ederiz. Güneş gözlüğümüzün bu noktada, her mevsim koşullarına uygun tasarımlara sahip olmasını ve kombin yaparken şıklığın yanı sıra, stilimizi de yansıtmasını isteriz. İşte, Ermenegildo Zegna güneş gözlüğü modelleri, tam olarak bu şekilde dizayn edilmiştir. Kalın kenarlı plastik çerçeveler, klasik siyah modeller, metal çerçeveler ya da kedi gözü stili çerçeve formları; geçmiş ve günümüz arasında mükemmel bir denge yaratmayı başarmış stillerin temellerini oluşturur.

 

Hem kadın hem de erkekler için tasarladığı avangart ve lüks gözlük ayrıcalığınızı, görsel bir şölene dönüştürmenize fırsat tanıyan modelleriyle spordan klasiğe, farklı modelleri bir arada buluşturuyor. Klasik bir görünüm tercih edenler için siyah tonlarındaki modelleri, havalı bir görünüm yakalamak isteyenler için kakma çerçeveler ve dokulu detaylardan oluşan alternatifler ön plana çıkıyor. Marka hem sağlamlığını hem de tasarımlarındaki detayları 100 yıllık bir deneyimden almaktadır. Sağlam yapısı ve çarpıcı detaylarıyla bir yandan dinamik bir hava yansıtırken bir yandan da güçlü hissetmenize yardımcı oluyor.

 

 

Ermenegildo Zegna Güneş Gözlüğü Kaliteli Mi?

 

Gözlük modellerinde olmazsa olmaz bir unsur olarak karşımıza kalite detayı çıkmaktadır. Markanın bilinirliği bir yana sahip olduğu özellikler hakkında da detaylı bilgiler edinmek isteriz. Konu göz sağlığımız olduğundan, bu noktada, biraz titiz davranabiliriz. Güneş gözlüklerinin tasarım amaçlarının temelleri, estetik kaygılar değil; güneş ışınlarına karşı koruma oluşturmaktadır. Bu sebeple, güneş gözlüğünün UV filtreye sahip olması gerekir. Markanın güneş gözlükleri %100 UV korumalı olup, 2 yıl gibi bir garanti süresine sahiptir.

 

UV korumalı gözlükler, güneşten gelen mor ötesi ve ultraviyole ışınlara karşı koruma sağlar. Dolayısıyla retinamızı korumak için özel olarak tasarlanır. Bu doğrultuda, tasarım ve markanın bilinirliğine paralel olarak, fiyatlar üzerinde artışlar da görülebilmektedir. Ermenegildo Zegna güneş gözlüğü fiyatları için her bütçeye hitap eden, geniş bir fiyat tablosuna sahip olduğunu söyleyebiliriz. Markanın genel rakamları, seçilen model ve kullanılan materyale göre farklılık taşımaktadır. Bu sebeple, uygun fiyatlı seçenekler olabileceği gibi yüksek fiyatlı alternatifler de bulunmaktadır.

 

Ermenegildo Zegna gözlük modelleri farklı tasarımlara sahiptir. Her tasarımında değişim gösteren fiyat aralığı vardır. Uzun ömürlü ve sağlam yapısı göz önüne alındığında, marka için, gözlerinize yapacağınız oldukça iyi bir yatırım ifadesini kullanabiliriz. Özel filtreye sahip gözlük camları ve yüksek koruma özelliğiyle markanın ürünleri, uzun saatler boyunca giymek için rahat, dayanıklı ve sağlam tasarımlar sunuyor. Onlarca model içinde, kendinize uygun modeli seçerek, en doğru gözlüğe yatırım yapmanıza olanak tanıyor. Gözhan Optik aracılığıyla markanın birbirinden farklı, şık tasarımlarına siz de sahip olabilirsiniz.