Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Markalar
Erkek Optik Gözlükler (178 Ürün)

Erkek Optik Gözlükler

Görme sorunlarında ihtiyaç duyulan optik gözlükler, farklı durumlar için çözüm niteliği taşır. Erkek optik gözlükleri de bir yandan görme probleminizi giderirken, bir yandan da görme bozukluklarının önüne geçen gözlük modellerini içerir. Optik gözlüklerde plastik, metal ya da kemik çerçeve kullanımı oldukça yaygındır. Gözlük fiyatları ve modelleri, sahip olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Erkek optik gözlüklerinde çok farklı stilleri bir arada bulabilirsiniz.

 

Optik gözlükler, numaralı gözlükler olarak öne çıktığı için astigmat, miyop veya hipermetrop gibi görme sorunlarını gidermek amacını taşırlar ve gün içinde neredeyse devamlı kullanılırlar. Bu durum da onları daha dikkatli seçmenizi gerektirir. Farklı çerçeve tiplerinde, farklı cam alternatifleri ile birleşen erkek optik gözlükleri, her yaştan kullanıcı için ideal modelleri içerir.

 

Optik gözlük alımı öncesinde bir göz doktoruna muayene olmalı, göz doktorunuzun talimatlarına uymalısınız. Doktorunuz, göz problemlerini belirleyecek ve reçete hazırlayacaktır. Bu sayede görme sorunlarınızın sona ermesini sağlayacak olan optik gözlük tercihini yapabilirsiniz.

 

Günümüzde güneş gözlükleri için model alternatifi daha fazla olsa da optik gözlükler için de oldukça zengin bir ürün çeşitliliği mevcut. Her stile uyum sağlayacak renk ve tasarımda optik gözlük bulmak mümkün. En iyi optik gözlük erkek modellerine Gözhan Optik üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Erkek Optik Gözlük Modelleri

Optik gözlük modelleri erkek için de farklı alternatifleri bir araya getirmektedir. İşlevselliğin yanı sıra gözlük, tamamlayıcı bir aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Kuşkusuz, yuvarlak tasarımlar erkek optik gözlük modelleri deyince ilk aklınıza gelenlerden olacaktır. Hem sportif hem de şık bir görünüm sunan bu model, yuvarlak formu sebebiyle göz yapınızın daha da belirginleşmesine ve bu sayede sofistike bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Erkeğin keskin hatlarını belirginleştiren çizgileri bir bütün halinde sunan bu tasarım, popülerliğini hiçbir zaman kaybetmemektedir. Klas görünümüyle pek çok erkeğin etkileyici bir kombine sahip olmasına yardımcı olur.

 

Son yıllarda öne çıkan bir diğer model ise dikdörtgen formdaki çerçevelerdir. Genellikle kemik çerçeveler ile birleşen dikdörtgen ya da kare formlu modellerin yanı sıra metal çerçeveler de her daim tercih edilir. Geniş bir renk skalasındaki bu modeller her zevki yansıtacak ürünleri sunar. Kalitesiyle size ayrıcalık kazandıracak bu tasarımlardan birini seçerek, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 

Erkek Optik Gözlük Çerçeveleri

Optik gözlük çerçeveleri erkek için farklı modellerde ve çerçeve tasarımlarında üretilmektedir. Köşeli çerçeveler, son yılların trendlerinden biridir. Hem klasik hem de sportif stiller içerisinde yer alan köşeli çerçeveli optik gözlükler; gri, siyah ya da lacivert tonlarıyla buluşarak özgün bir görünüm yakalamaktadır.

 

Kemik gözlük erkek optik modelleri de çokça tercih edilen gözlük modellerinden. Genellikle dar şakaklı, geniş elmacık kemiklerine sahip olan erkekler için kullanımı ideal olan kemik gözlükler, özgün stilin dışavurumundaki en temel modellerden biridir. Son dönemin trendini oluşturan diğer seçenekler ise yarım çerçeve optik gözlük erkek modelleridir. Yarım çerçeveler zarif bir yansımaya sahiptir. Dolayısıyla iyi bir kombin ile size ayrı bir hava katacaktır. Rengarenk formlar ve kaliteli yapısıyla bütünleşen yarım çerçeve optik gözlükleri, erkek gözlükleri arasında ayrı bir yere sahiptir. Zengin içeriğiyle gözlük çerçeve ve modellerini müşterisiyle buluşturan Gözhan Optik, optik gözlükler hakkında detaylı bilgiye ulaşmanızı sağlıyor. 

 

 

En İyi Erkek Optik Gözlük Markaları

Gözlük camları modelle uygun olarak tasarlanmakta ve erkeğin şıklığını öne çıkarmaktadır. Klas ama sportif bir hava yakalamak isteyenler kaliteli ve güvenilir markaların ürünleri ile tarzlarını yansıtma şansını yakalarlar. Maybach erkek optik gözlük modelleri, erkekler için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sevilen marka Osse, renk skalasını her daim güncel tutar ve trend modelleri takip eder.

 

Modern yansımasının her bir tonunu gözlük modellerinde yakalayabilirsiniz. Stil sahibi erkeklerin tercihi Maybach gözlük modelleri de benzersiz tasarımları ile her yaş grubundan erkeğin favorisi haline gelmiştir. Kullanıcıda yarattığı güven ile Miu Miu gözlük modellerinin tasarımı aşırıya kaçmayan sade bir yapıdadır. Optik gözlükler genellikle yuvarlak ve kare çerçevelerden oluşur ve zamansız bir imaj yaratır. Erkek gözlük modellerinde oluşturduğu geniş koleksiyon ile YSL gözlük çeşitleri de dayanıklılıkları ile öne çıkıyor. Kaliteli ve uzun ömürlü bir tercih yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Gucci erkek optik gözlük modellerinde, çerçeve renklerine ağırlık verilmektedir. Siyah tonların dışında farklı renkler de markanın tercih ettiği tasarımlara can verir. Lüks unsurların koruyuculukla birleştirildiği Versace gözlük modelleri, çerçevelerde standart renklerin dışına çıkmayı başarmıştır. Optik gözlük modellerinin standart görünümünden ziyade şık bir tasarıma sahip olmasını isteyenler Versace erkek optik gözlüklerine göz atabilirler. Trendlerin hakim olduğu Cartier erkek optik gözlük modelleri, tarzını kalite ile birleştirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Farklı çerçeve materyallerine sahip ürünleri bulunan marka, dikkat çekici bir görünüm için ideal. Uzun yıllardır moda anlayışlarına yön veren Tiffany&Co gözlük modelleri, güvenilir ürün özellikleri ile dünyanın her noktasında ilgi çekici bulunmaya devam ediyor.

 

Erkek Optik Gözlük Fiyatları

Gözlük markalarının kalitesi kadar fiyat aralıkları da oldukça merak edilir. Bütçe dostu seçenekleri değerlendirirken, kalite ve dayanıklılığı da göz önüne almalısınız.

 

Erkek optik gözlük çerçeve fiyatları marka ya da modele göre farklılık göstermektedir. Markanın bilinirliği, kalitesi, tasarım, çerçeve materyali gibi kriterler fiyatı belirler. Gözhan Optik, yüzlerce markayı tek çatı altında toplayarak, aradığınız erkek optik gözlük modelini bulmanızı kolaylaştırıyor. Kendi belirlediğiniz fiyat aralığındaki ürünü, kısa sürede bulabilirsiniz.