Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Exess 

 

 

Güneş gözlüğü modelleri seçerken tarzımı yansıtmasına dikkat ederiz. Tarzımın dışında kalan gözlük tercihlerine yönelmeyiz. Bu sebeple koruyuculuğunun yanı sıra yüz şeklimize oturması da ehemmiyet taşımaktadır. Hem çocuğumuz hem kendimiz hem de eşimiz için gözlük modelleri seçerken kapsamlı bir bilgi alışverişine ihtiyaç duyarız. Seçmiş olduğumuz gözlüğün koruma faktörleri ya da garantisi hakkına genel bir bilgi edinmeye özen gösteririz.

 

İnsanların gözlerini güneşin zararlı ışınlarından korumak amacıyla piyasaya sürülen gözlükler, günümüzde tamamlayıcı bir aksesuar olarak da tercih edilmektedir. Ultraviyole ışınların önlenmesine karşılık geliştirilen gözlüklerin sayısız marka ve tasarımları bulunmaktadır. Kimi markalar stilleriyle kimi markalar ise kullandığı filtrelerle bilinmektedir. Gözhan Optik sayfasını ziyaret ederek Exess gözlük modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Exess Güneş Gözlüğü Modelleri

 

İtalya'nın Belluno kentinde hayat bulan Exess gözlük markası, İtalyan modasının ince detaylarıyla alıcısıyla buluşmaktadır. Modaya yön veren tarzıyla bilinen marka ülkemizde daha çok güneş gözlük modelleriyle bilinmektedir. Global düzeyde sağladığı başarıyla kendinden söz ettiren markanın tasarım anlamında güneş gözlüğü sektörüne kazandıkları göz ardı edilemez. Farklı çerçeve ve cam modelleriyle geniş bir kitleye hitap eden markanın ürünleri yüksek standartlarda üretilmektedir. Kadın, erkek ve unisex gözlük modelleriyle ismini dünyaya duyuran markanın camları son teknolojiyle üretilmektedir.

 

Exess erkek güneş gözlüğü modellerinde farklı çerçevelerle ön plana çıkmaktadır. Siyah ve kahverengi gibi renk seçeneklerine sahip erkek gözlük modellerindeki çerçeve tipleri kemik, metal, kare, kombine ve plastik olarak kategorilere ayrılmaktadır. Markanın güneş gözlüğü modelleri yumuşak yüz hatlarından ziyade erkeklerin yüz tipine uygun keskin hatları yansıtmak amacıyla tercih edilmektedir. Günlük kombin için uyum sağlayacak şekilde tasarlanan markanın gözlükleri UV filtresi ve polarize modelleriyle beğeni toplamaktadır.

 

Exess kadın güneş gözlüğü modellerinde daha büyük çerçeveler hâkim. Markanın güneş gözlükleri farklı tasarımları ve büyük, avangart tarzıyla göz dolduruyor. Cat eye olarak adlandırılan kedi gözü çerçeve yapısıyla kadın gözlük modelleri, stil ve tarzıyla ilgi odağı olmayı başarıyor. Minimalist tasarımların ince detaylarıyla süslenen gözlük modelleri yuvarlak, damla ve kare olmak üzere pek çok modeli bünyesinde barındırıyor. Erkek güneş gözlüğü modellerindeki keskin hatlara nazaran kadın gözlük modellerinde daha yumuşak geçişler tercih edilmiştir. Erkek güneş gözlüğündeki renkler siyah, kahverengi ya da mavi olarak ilerlerken kadın güneş gözlük modellerindeki renk alternatifi daha kapsamlıdır.

 

Exess unisex güneş gözlüğü modelleri ise hem kadın hem de erkeğin takabileceği şekilde tasarlanmıştır. Unisex güneş gözlüklerinde dikkat edilen noktalar renk ve şekil olabileceği gibi tasarımlar da önem arz eder. Unisex gözlüklerin başlıca tercih sebeplerinin başında, tasarlanan modellerin hem kadın hem de erkek üzerinde uygun bir duruşa sahip olması gelir. 

 

Giyim ve aksesuar bir bütün olarak düşünüldüğü için ve gözlüklerimiz de tamamlayıcı bir aksesuar olduğu için güneş gözlüklerini bir bütün olarak değerlendirmekteyiz. Her sezon yenilenen gözlük kataloğuyla birlikte marka için çok özel modellere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Her sezonun trendlerini takip etmesi bakımından marka güncelliğini korumakta ve tasarımlarına yenilerini katmaktadır. Bu sebeple de moda anlayışından geri kalmayan markanın ürünlerini tercih etmek stil ve tasarımın ön plana taşınması açısından önemlidir.

 

Markanın unisex güneş gözlüğü modellerinde siyah rengin hâkim olduğunu, genel olarak modellerin kemik çerçevelerden tasarlandığına şahit olmaktayız. Markanın unisex güneş gözlüğü olarak geniş bir kategorisi bulunmaktadır. Bu sebeple unisex gözlük tercih edenleri model konusunda sıkıntıya düşmeden rahatlıkla kendilerine uygun modeli seçebilirler. 

 

 

Exess Güneş Gözlüğü Kaliteli Mi?

 

Yüksek standartlarda cam ve malzemeler kullanılarak tasarlanan markanın gözlük modelleri kullanıcılarına kalite sağlamaktadır. Üstelik bu kaliteyi makul bir aralıkta piyasaya sürmektedir. Exess gözlük fiyatları için geniş bir skala izlediğini söylemek mümkün. Markanın fiyat aralıkları modellere ve üretilen cam malzemelerin özelliklerine göre farklılık taşıyabilmektedir. Darbelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilen markanın gözlüklerinde 400 nanometreye kadar UV ışınlarını süzen yüksek kaliteli camlar kullanılmaktadır. Exess gözlük modelleri için kaliteyi ön plana çıkarmaktadır.

 

Exess, kalitesini kalite belgeleriyle de tescillemektedir. Bir alıcı için gözlüğün tasarımı önemlidir ancak gözlülüğün darbelere karşı dayanıklılığı ve sağlamlığı da bir o kadar önemlidir. Çünkü alıcı için güven ön planda gelir. Kalitesi yönünden güven taşımayan markaları almak konusunda tereddüt yaşarız. Uygun fiyatlarla kalite ve modadan ödün vermeden güneş gözlüğü tercihlerimiz sebebi buradan gelmektedir. Kalite arttıkça ürünlerin fiyatları da artış göstermektedir. Ucuz olarak nitelendirilen taklit güneş gözlükleri göz sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir; öyle ki retinanıza zarar vererek dönüşü olmayan hasarlara da sebebiyet verebilir. Bu sebeple aldığımız gözlüklerin garantisi olup olmadığına ve koruma filtre aralığına dikkat etmemiz gerekmektedir.

 

Kahverengi kemik çerçeve ve altın rengi detaylara sahip olan markanın modelleri hem tasarım hem de koruma yönünden size gerekli güveni sağlayacaktır. Kullanılan malzeme ve gözlük tasarımlarını ele aldığımızda markanın güneş gözlüğü fiyatları için uygundur diyebiliriz. Kullandığı silikon malzemeyle daha rahat bir kullanım imkânı sunan markanın 2 yıl garanti süresine sahiptir.

 

Benzersiz tarzı ve kişiselleştirilmiş dekoratif unsurlarıyla Exess güneş gözlüğü, geleneksel çekiciliği yakalamanıza fırsat tanıyor. Özenle gösterilen titizlik ve benzersiz bir stil arayışıyla yoluna devam eden Exess markası renklerin tutkusunu bir araya getiriyor. Marka hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve fiyat aralıklarını öğrenmek isterseniz Gözhan Optik’in zengin içeriğine göz atabilirsiniz.