Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Markalar
Güneş Gözlükleri (1316 Ürün)

Güneş Gözlükleri

Gözlerimizi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için kullandığımız güneş gözlükleri, günümüzde sadece sağlık amacıyla üretilmemektedir. Korumanın yanı sıra şıklık konusunda da güneş gözlükleri adeta bir yarış halindedir. Güneş gözlüğünün tarihi Çin’e kadar uzanmaktadır.

 

Güneş gözlüğü modelleri, farklı renklerde ve tasarımlarda satışa sunulmaktadır. Alışveriş sırasında özellikle ünlü markalara ait orijinal güneş gözlüğü olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü taklit olarak adlandırdığımız güneş gözlükleri UV ışınlarına karşı koruma sağlamamakta, tam tersi göz retinanıza zarar vermektedir. Bu zararın boyutları kalıcı olabilmektedir. Bu sebeple ürünlerin orijinal olması son derece önemlidir.

 

Güneş gözlükleri moda dünyasının da nabzını tutar. Her yıl farklı tasarımlarda modeller piyasaya sürülür. Sezon boyunca moda olan renklerin yer aldığı gözlük çerçeveleri ve tasarımları, vazgeçilmez aksesuarlar olarak kabul edilir. Kimi yıllar minimalist tasarımlar moda olurken, kimi zaman büyük gözlük çerçevelerine yer verilmektedir.

 

Herhangi bir görme bozukluğuna sahipseniz numaralı güneş gözlüğü tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Numaralı güneş gözlükleri miyop, astigmat ve hipermetrop sorunları yaşayanların tercih ettiği gözlüklerdir. Bu ürünler, güneş hassasiyetiyle birlikte görüş açısının daha iyi olması için tasarlanmışlardır. Numaralı güneş gözlüğüne sahip olmak için öncelikli olarak bir göz doktoruna muayene olmalı ve reçete almalısınız. Gözhan Optik’in güneş gözlükleri kategorisi, onlarca ünlü markaya ait model çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır.

 

 

En Kaliteli Kadın Güneş Gözlükleri

Kadın güneş gözlükleri sayısız alternatife sahiptir. Kadınların özen gösterdiği şıklık, güneş gözlüğü tasarımlarıyla bir araya gelerek tamamlanır. En güçlü aksesuarlar arasında yer alan güneş gözlüklerinin, kadınlar için tasarlanan modelleri de her yıl değişiklik gösterebilir. Bir yandan da modası hiç geçmeyen klasik modeller ilgi ile takip edilmektedir.

 

Son yıllarda kadın güneş gözlüğü modelleri renkli camlar ve yarım çerçeveler üzerinden ilerlemektedir. Ayrıca polarize camların dikkat çektiği tasarımlar da oldukça modadır. Tamamlayıcı aksesuar olarak benimsenen güneş gözlüklerinin en öne çıkan stillerinin başında retro gelir. Zamansız ve prestijli tasarımlar ile kadınlar şıklıklarına şıklık katarlar.

 

Güneş gözlüğü kadın için oldukça önemli bir aksesuar olduğundan kullanışlı bir yapıya da sahip olması gerekmektedir. Hemen her an çantanızda bulunacak olan güneş gözlükleri, sofistike bir imaj sağladığı için yıl boyunca kullanılabilir.

 

Son dönemin en trend ürünlerinden yuvarlak güneş gözlüğü sizi bir yandan güneşten korurken bir yandan da kombininize şık bir dokunuş katar. Tamamlayıcı bir ürün olarak kombinlenmesi de oldukça kolaydır. Yuvarlak modellerin yanı sıra yüz tipinize göre seçebileceğiniz büyük ve kare çerçeveler de revaçtadır. Özellikle siyah ve kahverengi tonlardaki çerçeveler en popüler aksesuarlar arasında yer alır.

 

 

Dikkat Çekici Erkek Güneş Gözlükleri

Erkek güneş gözlük modelleri de en az kadın güneş gözlük modelleri kadar çeşitlilik gösterir. Son yıllarda erkek gözlük alternatifleri, piyasada hızlı bir yükseliş yakalamıştır. Erkek güneş gözlüğü ile kadın güneş gözlüğünü ayıran bazı farklar mevcuttur. Önceleri erkek güneş gözlükleri kare ya da yuvarlak yapıdaydı. Güneş gözlüklerinde kullanılan çerçeve boyları kadınlara göre daha küçüktür. Erkek güneş gözlük modelleri geleneksel bir görünüm elde etmek için tasarlanmıştır. Kadınların gözlük renkleri daha canlı ve ilgi çekiciyken erkeklerin gözlüklerinde daha standart renkler hâkim olabilir. Tasarım konusunda da kadın güneş gözlükleri daha dikkat çekici yapıdadır. Günümüzde güneş gözlüğü erkek için önemli aksesuarlardan biridir. Gözhan Optik’in erkek güneş gözlüğü kategorisinde aradığınız ürünü kısa sürede bulabilirsiniz.

 

 

Unisex Güneş Gözlüğü Modelleri

Unisex modeller, hem kadın hem de erkeklerin kullanacağı modelleri içermektedir. Klasik ile modern arasında değişen modellere sahip olan unisex modeller, her zevke uyacak alternatifleri içeriyor. Uzun yıllar boyunca kullanılacak ve modası geçmeyecek bir ürün arayanlar için unisex modeller daima ilk sırada yer alır. Yükselen bir moda akımı haline gelen mavi camlı güneş gözlüğü modelleri, pek çok markanın koleksiyonuna eklediği bir ürün haline gelmiştir. Ayrıca şeffaf güneş gözlüğü modellerinin de son dönemde büyük yankı uyandırması, pek çok markayı harekete geçirdi.

 

Polarize güneş gözlüğü modellerine unisex kategorisinde sıklıkla rastlarsınız. Farklı markaların hemen hepsi yansımayı kesme özelliği bulunan polarize camları, ürünlerinde kullanırlar. Rayban güneş gözlüğü koleksiyonunda polarize camlı modellere de yer verilmiştir. Unisex modellerin rağbet gördüğü ürün grubu içinde farklı çerçeve tiplerinde ve renklerinde ürün bulmak mümkün. Yüksek koruyuculuğunun yanında tarzınızı yansıtacak olan koleksiyonu ile öne çıkan Maybach güneş gözlüğü dünyanın en çok tercih edilen ürünlerine imza atmayı başarıyor. Farklı stillere uygun çeşit çeşit modellerin yer aldığı marka çeşitliliği içinden seçtiğiniz ürünü dereceli güneş gözlüğü olarak da tercih edebilirsiniz. Bu sayede araba kullanırken ya da güneşli günlerde hem güneşin zararlı ışınlarından korunabilir hem de görüş kalitenizi korursunuz.

 

Klasik modelleri ile olduğu kadar kalitesi ile de adından söz ettiren Miu Miu güneş gözlüğü modelleri, her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Farklı formları ve yenilikçi tarzı ile Gucci güneş gözlüğü seçenekleri de sadece bir aksesuar olmaktan öteye geçiyor.

 

Gözhan Optik’in göz alıcı marka çeşitliliği içinde dikkat çeken YSL güneş gözlüğü seçenekleri etkileyici tasarımlara sahip. Kalitesini dünyanın her noktasında kanıtlamış olan marka, dayanıklı ve şık gözlük çeşitleriyle her kullanıcıyı büyülüyor. Marka kavramının altını tam anlamı ile dolduran Versace güneş gözlüğü modelleri, standartların üstündeki tasarımları ile sarsılmaz bir stil yaratmanızı sağlayacak.

 

Kendine has ve özgün tasarımları ile her dönem unutulmaz işlere imza atan Cartier güneş gözlüğü modelleri ile güneşten korunmanız çok kolay. Marka, farklı tarzlara uygun çeşitli model ve renk alternatifleri sayesinde her dönem trend oluyor. Zengin renk seçenekleri ile Tiffany&Co güneş gözlüğü seçenekleri, güvenilir ürünlerini en güzel dizaynlar ile birleştiriyor.

 

 

Çocuklar İçin Güneş Gözlüğü Modelleri

Çocuk retinası yetişkin bir insan retinasından daha hassastır. Özellikle yoğun güneşe maruz kalan çocuklar için güneş gözlüğü kullanımı büyük önem taşır. Konforlu ve sağlıklı bir alternatif olan güneş gözlüklerinin mutlaka UV 400 korumasına sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalınırsa istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Çocuk güneş gözlüklerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk detay kalitedir. Kız çocuk güneş gözlükleri seçenekleri, oldukça renkli ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. Çocukların renkli dünyasının bir dışa vurumu olan erkek çocuk güneş gözlükleri ise canlı renkleri ile öne çıkar. Gözhan Optik’in çocuklar için sunduğu geniş koleksiyonda, en iyi ve kaliteli ürünleri bir arada bulabileceksiniz.

 

 

En İyi Güneş Gözlüğü Markaları

Güneş gözlüğü seçimi yaparken kalite ve güvenilirlik olmazsa olmazdır. Uzun yıllar kullanılacak ve darbelerden kolayca etkilenmeyecek yapıda bir gözlük sahibi olmak oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda UV 400 koruması bulunan ve CE belgeli güneş gözlüğü markaları kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilirler.

 

Bilindik markalara ait onlarca tasarım ve modelin arasında en dikkat çekici olanları çoğu kez siyah güneş gözlüğü seçenekleridir. Klasik bir tercih olmasının ötesinde, her moda akımında yer bulması da onu kült bir parça haline getirmiştir. Bu nedenle tüm ünlü markalar, ürün yelpazelerinde siyah güneş gözlüklerine yer verirler.

 

Gözhan Optik, en iyi ve kaliteli markaların en gözde modellerini kullanıcıları ile buluşturuyor. Güvenilir ve memnuniyet dolu bir gözlük alışverişi için ürünleri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

 

 

Güneş Gözlüğü Fiyatları

Gözlük fiyatları en az modeller kadar merak edilir. Koruyuculuğu az olan kalitesiz modeller, ünlü markalara ait güneş gözlüklerine nazaran daha düşük fiyatlara satılırlar. Ancak göz sağlığı için risk oluşturan bu ürünler yerine kalitesinden emin olduğunuz markalara yönelmeniz gerekir.

 

Güneş gözlüğü fiyatları markalara göre farklılık göstermektedir. Dünyaca ünlü markaların fiyatları, sağladıkları konfora göre oldukça ulaşılabilirdir. Uzun ömürlü kullanım alanı sunan bu ürünler, prestijli ve tarz sahibi kullanıcıların ilk tercihi oluyor. Yetişkinlerde olduğu gibi çocuk güneş gözlüğü fiyatları da sahip oldukları üstün teknolojiye kıyasla son derece makul bulunur. En gözde modellere, en iyi marka güvencesi ile ulaşmak için Gözhan Optik’e güvenebilirsiniz.