Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Markalar

Lensler

Görme bozuklukları için gözlük kullanımına alternatif olarak geliştirilen kontakt lens yıllar içinde büyük bir değişim geçirmiştir. Miyop, astigmat ve hipermetrop, yaygın görme bozukluklarıdır ve çoğu kez günlük hayatı zorlayıcı etkilere neden olabilirler. Lens kullanımı ile bu sorunlar en aza inebilir.

 

Lensler yalnızca görme bozuklukları için tercih edilmez. Farklı göz renklerindeki lensler ile yeni bir görünüm yaratmak isteyen kullanıcılar da bulunmaktadır. Bu lensler genelde estetik amaçlı kullanılır. Numarasız olabilen bu lensleri dilerseniz hem renkli hem de numaralı olarak da kullanabilirsiniz. Şeffaf lensler kadar renkli lensler de oldukça sık tercih edilirler.

 

Göz sağlığı dikkat isteyen bir unsur olduğu için optik lens kullanımı da titizlikle takip edilmelidir. Kaliteli ve güvenilir markalara ait lens tercihi için Gözhan Optik’in zengin ürün çeşitliliğine göz atabilirsiniz.

 

 

Numaralı Lensler

Gün içinde daha rahat ve konforlu bir şekilde yaşamınızı sürdürmenizi sağlayacak olan numaralı lensler, pratiklikleri ile öne çıkıyorlar. Farklı görme bozukluklarına özel olarak üretilmiş olan lenslerin her biri, göz numaranıza uygun olacak şekilde seçiliyor. Bu sayede görme bozukluğunuz ya da göz numaranız ne olursa olsun, doğru lens ile hayat kalitenizi yükseltmeniz mümkün. Günlük, haftalık, aylık ya da yıllık değişim sürelerine sahip lensleri, kullanım şartlarınıza uygun olarak seçebilirsiniz. UV blokaj özelliği bulunan modeller ile çok daha sağlıklı bir görüşe sahip olmanız da mümkün.

 

Şeffaf modellerin yanı sıra renkli numaralı lens alternatifleri de kullanıcıların favorileri arasına girmiştir. Hem daha iyi bir görüş sağlayan hem de dilediğiniz göz rengine sahip bir lens ile kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

 

Kaliteli olmasının yanında bütçe dostu numaralı lens fiyatları için Gözhan Optik bünyesinde yer alan markalara güvenebilirsiniz. Doğru kullanım ile sayısız avantajı hayatınıza getirecek olan numaralı lensler, üstün teknolojileri ile dikkat çekiyorlar.

 

 

Numarasız Lensler

Etkileyici ve doğal bakışlara sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olan numarasız lensler, geniş renk seçenekleri ile her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. İster sürekli, isterseniz de aralıklı olarak kullanabileceğiniz bu lens grubu, en iyi markaların ürünlerini içeriyor.

 

Farklı lens renkleri alternatifleri sunan numarasız ürünler, arzu ettiğiniz göz rengine kavuşmanızı sağlıyorlar. Aradığınız her renk tonunu bulmanızın kolay olduğu bu ürün grubunda, fiziksel görünümünüzü vurgulayacak seçenekleri bir arada bulabileceksiniz. İster aykırı bir görünüm isterseniz de doğal ve gerçekçi bir göz rengi için renkli lenslerden faydalanabilirsiniz. Hareli ve haresiz seçenekleri ile dikkat çeken renkli lenslerin kullanım ömürleri de değişiklik gösterir. Bu nedenle kullanmayı amaçladığınız süreye göre renkli lens tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Kaliteli göz lens fiyatları ise her kullanıcının cebine uygun olacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar kusursuz ve doğal gözler vaat eden renkli lensler ile hayal ettiğiniz bakışlara sahip olacaksınız.

 

 

Lens Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük öneme sahip olan göz sağlığı için lens seçiminde özenli davranmak gerekir. Numaralı şeffaf lens tercihi yaparken mutlaka görme bozukluğunuza ve numaranıza uygun lensi tercih etmelisiniz. Dilerseniz numaralı lensinizi, renkli olarak da seçebilirsiniz. Ayrıca numaralı modellerde sert ve yumuşak lens alternatifleri bulunmaktadır. Sert lensler çoğu zaman daha iyi bir görme alanı sağlayabilir. Bu konuda en doğru kararı göz doktorunuza danışarak, alabilirsiniz.

 

Göz kuruluğu ya da alerji probleminiz varsa lens kullanımı öncesinde mutlaka doktorunuzdan tavsiye almalısınız. Bu durum size en uygun marka ve ürünü birlikte belirlemenizi ve göz sağlığınızı koruyacak bir tercih yapmanızı sağlayacaktır.

 

Lens kullanımı süreleri de dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. Aylık ya da yıllık modellerin yanı sıra günlük ve haftalık ürünlerden birini de tercih edebilirsiniz. Lens bakımına ayıracağınız süre ve koşullarınız da lens alırken göz önünde tutulması gereken bir detay. Kimi zaman zahmetli bulunabilen lens bakımı için ne kadar zaman ayırabileceğinizi netleştirmelisiniz.

 

Lens tercihi yaparken mutlaka kaliteli ve uzmanlarca tavsiye edilen markaların ürünlerini seçmelisiniz. Bütçenizi gözden geçirerek, en kaliteli lensi tercih edebilirsiniz.

 

En İyi Lens Markaları

Lens markaları kullanıcılarına güven verecek ürünler sunarlar. Farklı özelliklere sahip olan bu ürün çeşitliliği içinde kaliteli ve fonksiyonel olanları ise daima öne çıkar. Renkli lensler için yapay olmayan bir görünüm sunması ne kadar önemli ise numaralı olanlarda da iyi bir görüş sağlaması tercih nedenidir. UV blokaj özelliğine sahip modeller de çoğu kez daha sık tavsiye edilirler.

 

En iyi lensi seçerken, tüketici olarak hakim olmadığınız detaylar hakkında da mutlaka sorular sormalısınız. Bu sayede en iyi ve doğru lens markasına ulaşabilirsiniz. Her insanın gözü ve gözünün ihtiyaç duydukları değişiklik gösterir. Sağlık durumunuza uygun en iyi lens markası da size özel olacaktır.

 

Gözhan Optik bünyesinde, kullanıcılardan tam puan alan ve uzmanlar tarafından da tavsiye edilen lens markalarına yer veriliyor. En iyi ve kaliteli sonucu alabileceğiniz bu ürünlerin her biri sorunsuz kullanım sağlayacaktır.

 

 

En Uygun Lens Çeşitleri

Lens tercihi, temel kriterler dışında kişisel şartlara da uygun olarak şekillenir. Kişiye ve göz yapısına en uygun lens alternatifleri için optometristlerden ya da doktorunuzdan tavsiye alabilirsiniz.

 

En uygun lens seçimi için varsa görme bozukluklarınızın tespit edilmesi gerekecektir. Ayrıca gözden kaynaklanan farklı rahatsızlıklar da lens seçimine doğrudan etki eder. Gözhan Optik güvencesi ile en uygun lens alternatiflerine kısa sürede erişebilir ve konforlu bir görüş kalitesine sahip olabilirsiniz.