Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Bottegaro Paris

 

 

Güneş gözlüğü seçimlerimizde çerçeve tipi, cam rengi ve modeller üzerinden hareket ederiz. Gözlükler dikkat ettiğimiz koruma özelliklerinin yanı sıra dayanıklılığı ve de tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanımıdır. Güneş gözlükleri güneşin zararlı ışınlarına karşı kullanılmak için ideal ürünlerdir. Güneş ışınlarına doğrudan bakmak gözlerimiz için kalıcı zararlara da sebebiyet verebilmektedir. Bu sebeple tercih ettiğimiz gözlüklerin kaliteli ve koruma özelliğinin olması önemlidir.

 

1966 yılında Renzo Zengria ve Michele Taddei tarafından kurulan marka; üretimin ilk yıllarını çanta, cüzdan ve ayakkabı tasarımlarına vermiştir. Sonraları gözlük tasarımına geçen marka 1980'li yıllarda global düzeyde bir üne kavuşmuştur. Güneş gözlükleri giyim stilini zenginleştiren unsurlardır. Kıyafetlerimiz de tamamlayıcı aksesuar olarak kullanma sebebimiz bit bütün olarak değerlendirilmesidir. Güneş gözlükleri farklı tasarımlar ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Güneş gözlükleri kategorileri kadın, erkek, unisex ve çocuk gözlükleri olarak sıralanmaktadır. Her kategorinin kendine özel belirleyici etkenleri mevcuttur.

 

Kadın güneş gözlüklerinde pembe tonlar ağırlık kazanırken erkek güneş gözlükleri siyah, kahverengi camlar belirleyici olmaktadır. Çocuk güneş gözlüklerinde ise daha canlı renkler hâkimdir. Unisex gözlük kategorisi ara renklere ağırlık veren, hem erkeğin hem de kadının kullanımına sunulan gözlüklerdir. 1966 yılında Renzo Zengria ve Michele Taddei tarafından kurulan marka; üretimin ilk yıllarını çanta, cüzdan ve ayakkabı tasarımlarına vermiştir. Sonraları gözlük tasarımına geçen marka 1980'li yıllarda global düzeyde bir üne kavuşmuştur.

 

 

Bottegaro Paris Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Bottegaro Paris erkek güneş gözlüğü modellerinde klasik, spor ve vintage tasarımlar ön plana çıkarken çerçeveli ya da çerçevesiz gözlük modelleri müşteriye sunulmaktadır. Metal çerçevelerden hoşlanmayanlar kemik çerçeveli modelleri tercih edebilir. Cam ve çerçeve rengi de bu model için önemli olan unsurların başında gelmektedir. Markanın geometrik güneş gözlüğü modelleri beşgen ve altıgen güneş gözlükleri olarak satışa sunulmaktadır. Klasik siyah renginden bağımsız olarak altın ve beyaz çerçeveli gözlük modelleri de markanın ilgi gören gözlükleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra markanın görme sorunlarına sahip olan bireyler için optik tarzda modelleri de yer almaktadır. Ayrıca markanın camlarının renkli olması seçtiğiniz stili detaylandırmaktadır. Mavi ve yeşil camlı güneş gözlüklerinin dışında aynalı modellerde kullanıcıların ilgiyle karşıladığı modeller arasındadır.

 

Bottegaro Paris kadın güneş gözlüğü modellerinde iddialı tasarımların bayrağını taşımaktadır. Klasik gözlük modellerinden daha fazlasını vadeden markanın güneş gözlükleri tasarımı lüks ve stilin ufak yansımalarını taşımaktadır. İtalya’da kurulan %100 UV korumalı camlar üretmektedir. Füme, mavi ve gri gibi farklı cam renklerine sahip olan markanın gözlükleri estetik bir görüntünün yanı sıra yüksek koruma da vadetmektedir. 80’lerin klasik tarzını günümüz modernliğiyle birleştirmeyi başaran markanın gözlük modelleri sektörde kendini var eden tasarımlarıyla tanınmaktadır. Kadın güneş gözlüğünde çerçeve rengi olarak altın, sarı, lacivert ve parlak siyaha yer verilmektedir. Kadın güneş gözlüğü modellerinde çerçeve materyali olarak kemik formlar hâkimdir.

 

Bottegaro Paris unisex güneş gözlüğü modellerinde çerçeve rengi olarak sarı rengine ağırlık vermekle birlikte cam materyali olarak UV400 materyaline sahiptir. Unisex güneş gözlüğü renkleri her iki cinsiyete de hitap eden belirli renk gruplarından oluşmaktadır. Form olarak ise çerçevesiz modellerde ön plana çıkmıştır diyebiliriz. Unisex güneş gözlüklerinde yakalamak istediğimiz en önemli detay gözlüklerin standart modellerinden geri kalmayan bir koruma düzeyine sahip olmasıdır. Gönül rahatlığıyla ürün alımı sağlanabilir. Çünkü ürünler yüksek korumalı ve garantili üretilmektedir. Unisex gözlük modelleri Bottegaro Paris’in İtalyan esintilerini ince detaylarında yansıtmaktadır. Marka hakkında daha detaylı bilgi almak için Gözhan Optik’in sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bottegaro Paris Güneş Gözlüğü Kaliteli Mi?

 

Tercih ettiğimiz güneş gözlüğünün kalitesi bizi cezbeden diğer bir detaydır. Gözlüğün duruşu kadar bize sunduğu garantiler de çok önemlidir. Genel anlamıyla kalite gözlük kategorisinde yer alan güneş gözlüklerinin fiyatları kimi zaman bütçeyi aşabilmektedir. Bottegaro Paris gözlük fiyatları da genel olarak pahalı sınıflandırması içinde yer almaktadır. Ancak unutulmaması gereken gözlüğün garanti süresi ve sağlam yapısıdır. Gözlük fiyatlarındaki pahalılık gözlüğe karşı bir ön yargı doğurabilir; ucuz olarak nitelendirilen gözlük tasarımları ise göz sağlığımız için yüksek koruma sağlamaz. Bunun sonucunda medikal sıkıntılarla karşı karşıya kalmamak için kaliteli gözlükleri tercih etmek gerekir.

 

Bottegaro Paris gözlük fiyatlarıyla geniş bir bütçe aralığıyla, kusursuz tasarımları ve yüksek korumalı cam filtreleriyle fiyatının hakkını vermektedir. İtalyan tasarımının en şık yansımalarını müşterilerine sunan gözlük markası; çerçeve kısımlarındaki malzeme, camın kalitesi, modelin tasarımı ve modelin özelliklerine göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Estetik görünümünün yanı sıra marka modelleri 2 yıllık bir garanti süresine sahiptir. Güneş gözlüğü seçimlerinde koruma faktörleri ve garanti süreleri önemli rol oynamaktadır. Unutmayın ki göz sağlığınız büyük bir öneme sahiptir. Güneş ışınlarının doğrudan yansıması retinanıza zarar verebilir; öyle ki bu zararlar büyük boyutlu hasarlara dönüşebilir. Bu sebeple seçtiğiniz güneş gözlüğünün orijinal ve dayanıklı olmasına dikkat etmeniz gerekir.

 

Bottegaro Paris gözlük modelleri hem tasarım yönünden hem de güvenlik yönünden tercih edebileceğiniz bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Bottegaro Paris gözlük modelleri arasından yüz tipinize uygun modeli seçerek sipariş verebilirsiniz. Bottegaro Paris güneş gözlüğü modelleri farklı stil arayışında olan alıcılar için oldukça idealdir. Markanın fiyatlarına ve modellerine Gözhan Optik üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.