Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottegaro Paris 234 57 17 140 C4 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 234 57 17 140 C4
Bottegaro Paris
Stokta Yok
5,114.22 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bottegaro Paris 234 57 17 140 C4 Kadın Güneş Gözlüğü

Aksesuarlar olmadan keyifli bir yaşam düşünmek zor olacaktır. Aksesuar dendiğinde akla ilk gelen her zaman kadın güneş gözlükleri olmuştur. Her gözlüğün günümüzde kendine has bir havası olsa da Bottegaro Paris markasına ait gözlükler bir başkadır. Siz de marjinal gözlükler kullanmaktan hoşlanıyorsanız, bu markanın koleksiyonlarını birer birer inceleyebilirsiniz.

 

Renkli Cam Estetiği: Bottegaro Paris 234 57 17 140 C4 Kadın Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris 234 57 17 140 C4 kadın güneş gözlüğü modeli, herkesin hayallerini süsler. Bunun nedeni ise özgün bir havaya sahip olmasıdır. Sarıdan yeşil tona geçen degrade camları ile herkesin beğenisini kazanır. Gözlük sapları altın rengindedir ve metaldir. Uç bölgeleri ise beyaz renkten oluşmaktadır. Bu güneş gözlüğünün yukarı doğru çekik bir çerçeve stili vardır. Canlı, enerjik ve her daim dinamik gözlük modelleri kullanmaktan hoşlanıyorsanız aradığınızı buldunuz demektir.

 

Her ayrıntısı ile büyüleyici bir güzelliğe sahip olan bu gözlüğün camlarının Sağlık Bakanlığı onayı aldığını da eklemiş olalım. UV-400 özelliği ile gelen gözlük, güneşin zararlı ışınlarından kendinizi korumanıza yardımcı olur. 2 yıllık garanti belgesi ile kutulu bir şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Senelerce hiçbir sorun ile karşılaşmadan Bottegaro Paris güneş gözlüğünü kullanabilir, kombinlerinize ayrı bir aura katabilirsiniz. Çevrenizdekiler de bu gözlüğe bayılacak, nereden aldığınızı ısrarla soracak.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.