Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Balenciaga

Dünyanın en ünlü moda markalarından biri olarak gösterilen Balenciaga, markaya adını veren Cristobal Balenciaga tarafından kurulmuştur. 12 yaşından itibaren tekstil atölyelerinde çalışan Cristobal Balenciaga, geleceğini şekillendiren ayakkabı ve gözlük modellerine daha o zamanlarda adım atmaya başladı. 1937’de kendi atölyesini kuran Cristobal Balenciaga; Coco Chanel, Christian Dior ve Hubert tarafından ‘’moda titanı’’ olarak anılmaya başlandı.

 

Şimdilerde ise Balenciaga, Cristobal Balenciaga’nın kuruluş felsefelerini taşıyarak milyonlarca insan için en ikonik markalardan biri olarak anılmaktadır. Her dönemin moda ve estetik anlayışına yeni bir bakış açısı kazandıran Balenciaga, gözlük modelleriyle herkesi adeta mest etmeyi başarıyor.

 

Yıllardır en başarılı güneş gözlüklerini üretmeyi başaran Balenciaga, her yüz şekline uyan ve farklı çerçeve tiplerine sahip modellerini dünyanın dört bir yanına taşımaya devam ediyor. Moda ikonlarının da tavsiye ettiği Balenciaga güneş gözlüğü modelleri, yaşadığımız çağın izlerini taşımanın yanı sıra retro çizgileriyle anılarımızı da tazelemeyi başarıyor. Bu nedenle Balenciaga gözlük modelleri, günümüzde milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor.

 

Ayrıca Balenciaga gözlükler, ülkemizde de birçok kişinin kullandığı ve asla vazgeçmeyeceği ürünler arasında gösterilmektedir. Gerek malzeme kalitesi gerek gözlüklerin şık tasarımları, kişileri sadece Balenciaga ürünlerini kullanmaya teşvik etmektedir. Oldukça sıkı takipçilere sahip olan marka, kalitesi ve tasarımlarındaki ince moda anlayışı ile rakipleri arasından sıyrılıyor.

 

 

Balenciaga Güneş Gözlüğü Modelleri

Moda dünyasında önemli bir yer tutan Balenciaga gözlük modelleri, her yıl yeni tasarımlar ve modeller ile piyasaya çıkmaktadır. Her sene trendlerde değişiklik yaşanıyor olsa da Balenciaga modelleri bu akımları yakalama konusunda rakipsizdir. Dünya genelinde en çok satın alınan güneş gözlüğü markalarının başında gelen Balenciaga, trend ürünleri ile tarzını tamamlamak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

 

Son yıllarda adeta devasa bir trend haline gelen büyük ve kare çerçeveli güneş gözlüğü modelleri, Balenciaga markasının en çok tutulan ürün gruplarındandır. Ülkemizde sıklıkla tercih edilen modeller, kadınlar arasındaki popülerliğini koruyor. Özellikle siyah ve kahverengi tonlardaki çerçeveler, Balenciaga gözlük kadın alternatifleri açısından en çok tercih edilen stillerden oluyor.

 

Son yıllardaki Balenciaga güneş gözlüğü modellerine bakıldığında, diğer popüler stiller arasında renkli camlara sahip gözlüklerin büyük yer tuttuğu görülmektedir. Özellikle pastel tonlarla birlikte kullanılan turuncu ve sarı renkler, Balenciaga modellerini daha ilgi çekici kılıyor.

 

2000’li yılların başından beri popüler olarak kullanılan ayna ve polarize camlar, Balenciaga markasının en çok yer verdiği gözlük modellerinden olmuştur. Son trendler nedeniyle tekrardan satış rekorları kıran polarize Balenciaga güneş gözlükleri, şık stilleriyle adeta göz kamaştırıyorlar.

 

Balenciaga markasının retro dokunuşlar ile ürettiği gözlükler de öne çıkıyor. Çerçevelerde çarpıcı ama eskimeyen tasarımlar kullanmayı tercih eden marka özellikle Balenciaga gözlük erkek modellerinde klasik bir şıklık sunuyor. Son yıllarda yükselen bir trend yakalayan retro modeller, Balenciaga markasının da en önem verdiği ürünler arasında. Geçmiş yılların ruhunu yansıtan güneş gözlüğü modellerini yeniden üreten marka, modada zaman yolculuğu yapmak isteyenlerin taleplerini tam olarak karşılıyor.

 

 

Balenciaga Güneş Gözlüğü Avantajları

Balenciaga, moda dünyasına yön veren tasarımları ve dikkat çekici ürün çeşitliliği ile şıklık ve prestij ile birlikte anılan bir marka olma özelliğini taşıyor. En yetenekli tasarımcıların elinden çıkan ürün grupları ile trend oluşturan Balenciaga, her yaş grubundan insanı mutlu edecek modellere imza atıyor. Balenciaga güneş gözlükleri de şık ve iddialı tarzları ile tek aksesuar ile parlamanızı sağlayacak. Çarpıcı bir moda anlayışı ile hareket eden marka, güneş gözlüğü modelleri ile kullanıcılarına ayrıcalıklı bir imaj vaat ediyor.

 

Balenciaga markası, kişilerin günlük kombinleriyle uyumlu güneş gözlükleri üreterek modanın nabzını tuttuğu gibi aynı zamanda göz sağlığına da katkı sunmaya devam ediyor. Öyle ki kaliteli malzemelerle üretilen Balenciaga gözlükler, güneşin zararlı ışınlarından sizleri her daim korumakla kalmıyor, şıklığınızı da tamamlıyor.

 

Balenciaga gözlükler, yansıyan ışınları engelleyen özel filtreler barındırmaktadır. Bu filtreler, güneş altında gözlerinizin daha net ve daha rahat bir görüş açısı yakalayabilmesini sağlar. Bu sayede araba sürmek gibi aktiviteler sırasında kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

 

Bunun yanı sıra Balenciaga metal sunglasses modelleri, güneşten gelen zararlı UV ışınlarının önlenmesine de yardımcı olmaktadır. UV ışınları, çıplak gözle bakıldığında gözlerde ciddi hasarlara neden olabiliyorken görme kaybına neden olabilmektedir . Bu noktada Balenciaga modelleri, polarize cam seçimi nedeniyle UV ışınlarının gözünüze direkt olarak girmesini engeller. Ayrıca UV koruması yüksek modelleri seçtiğinizde gözlüğünüzden alacağınız etki çok daha belirgin olacaktır.

 

Balenciaga güneş gözlüklerinin sağladığı avantajlardan bir diğeri ise göz yorgunluğunu azaltmalarıdır. Özellikle uzun süre bilgisayar başında olan veya kapalı ortamlarda çalışan kişilerde göz yorgunluğu ortaya çıkabilmektedir. Balenciaga tarafından üretilen güneş gözlükleri ise bu tip ortamlardan çıktıktan sonra güneş altında yansıyan ışınları keserek, göz yorgunluğunu en aza indirmeyi başarır.

 

Balenciaga güneş gözlükleri, fiziksel açıdan sağladığı yararların yanı sıra malzeme kalitesi açısından da kullanıcılarına her zaman avantaj sağlamaktadır. Marka, özellikle garanti süresi yüksek ve milyonlarca kişinin severek kullandığı modelleri ürettiğinden müşterileri için güven sağlamayı da başarmıştır. Ayrıca bu garanti, Balenciaga gözlüklerin metal çerçevelerinden polarize camlarına kadar tüm noktalarını kapsamaktadır.

 

Gözhan Optik olarak sizlere Balenciaga markasının tüm avantajlı modellerini sunmaya devam ediyoruz. Siz de Balenciaga markasına ait farklı güneş gözlüğü alternatiflerini inceleyerek, sizler için maksimum avantaj sağlayacak modeli kolayca satın alabilirsiniz.