Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Alexander McQueen

Farklı ihtiyaçlara cevap veren gözlük modellerinin bir kısmı güneşin zararlı ışınlarından korunmak için üretilirken, bir kısmı ise görme bozukluğu yaşayanların şikayetlerini en aza indirecek mercek yapılarına sahiptir.

 

Güçlü ışığın göze ulaşmasını engelleyen renkli ya da koyu lenslerden yapılan güneş gözlükleri, hayatımızın olmazsa olmazlarında başı çekmektedir. Güneşin zararlı ışınları retinamızda görme problemlerine yol açabilir ve bu sorunlar kalıcı olabilir. Bu sebeple güneş gözlüklerinin üretim amacı çoğu kez koruma özelliğiyle ön plana çıkmaktadır.

 

Günümüzde koruma özelliğinin yanı sıra farklı stil ve modellerde piyasaya sürülen gözlük modelleri tamamlayıcı bir unsur haline dönüşmüştür. Hem optik gözlüklerde hem de güneş gözlüklerinde farklı stillerdeki çerçeve yapılarının üretimiyle yeni bir furya başlamıştır diyebiliriz. Bu gözlükler markalara ve yapılarına göre sınıflandırılmaktadır. Bu markalardan biri olan dünyaca ünlü Alexander McQueen gözlük modellerini piyasaya sürdüğünden bu yana her mevsime uygun, yüksek kaliteli gözlükleriyle sade ve klasik bir tarzı yansıtmaktadır. Özel geometrik şekiller içeren neşeli modellerinin yanı sıra metal ya da asetat çerçeveli seçenekleri de bulunmaktadır. Gözlük modelleri neslin en vizyoner tasarımcılarından biri olan Lee Alexander McQueen'in adını ve tasarım estetiğini taşıyor. Alexander McQueen hem optik hem de güneş gözlüklerinde avangart ve keskin hatlı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Marka çerçevelerinde genellikle heykelsi ayrıntılar ve asimetrik şekiller bulunmaktadır.

 

Numaralı olarak da bilinen optik gözlüklerde ise yine markanın imajını taşıyan ayrıntılar yer alır. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile öne çıkan optik gözlükler, farklı yaş grupları için çeşitlendirilmiştir.

 

 

Alexander McQueen Güneş Gözlüğü Modelleri

Alexander McQueen gözlük modelleri deyince pek çok kişinin aklına cesur yansımalar gelir. İngiltere’nin en büyük avangart markalarından biri olan marka, estetiğin gözlük üzerinde hayat bulmuş halidir. Alexander McQueen güneş gözlüğü modelleri genellikle lens çevresinde ve şakaklarda dekoratif öğeler barındıran iki farklı malzemenin tek modelde birleşmesiyle oluşmaktadır. Kullanılan malzemelerin kalitesi ise oldukça yüksektir. Kullanılan malzemeler her yüz tipine uyum sağlayabilecek şekilde modellenen hafif malzemelerden oluşmaktadır. Marka, şık metalden ince şekilli bir çerçeve ile karakterize edilen yuvarlak asetat güneş gözlüklerine sahiptir. Ayrıca kedi gözü olarak nitelendirilen, camlarda mini çivilere sahip çerçevelerle adından söz ettirmektedir. Yuvarlak, parlak Havana rengi çerçeveli, güneş gözlüklerinin menteşelerini destekleyen mini metal çıtçıtlı büyük boy gözlükler bir diğer ön plana çıkan modellerindendir.

 

Altın metal sap kollarına sahip gözlükleri ve düz siyah çerçeveli güneş gözlükleriyle marka modaya adeta yön vermektedir. Ayrıca markanın hipoalerjenik çerçeve stilleri de mevcuttur. Her türlü kişisel stili yükselten lüks ve asilliğe kapı aralayan modellere sahip olan marka, bu yönü ile sofistike bir zevki yansıtır. Güneş gözlüklerin sahip olduğu keskin hatlı stilleri ve siyah üzerine şeffaf iki tonlu renk kombinasyonları, onları harika bir gözlük çerçevesi haline getirmekte. Güneş gözlüklerinde çerçeveler zarafet yayan modern, kare şeklinde bir kelebek siluetine sahiptir. Lazer baskı kaplama sayesinde markanın otantik ve özgün imzası, optik çerçevelerinin üzerinde yer almaktadır.

 

Alexander McQueen’in eşsiz imzası her zaman metal çerçeve saplarında yer almaktadır. McQueen bayan güneş gözlükleri modellerinde de kendinden söz ettiren bir markadır. Kadın güneş gözlüğü kategorisinde; büyük çerçeveli alternatifler, kedi gözü çerçeveli modeller, kontrast köprü detaylı seçenekler ve kalkan çerçeveli gözlükler ön plana çıkmaktadır. Alexander McQueen gözlük fiyatları kalitesine göre ulaşılabilir bulunur. Kaliteli ve güvenilir bir gözlük edinerek, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir aksesuara yatırım yapmış olursunuz. Gözlük fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Gözhan Optik’in zengin ürün çeşitliliğine göz atabilirsiniz.

 

 

Alexander McQueen Güneş Gözlüğü Kaliteli mi?

Kalite, gözlük modellerinde olmazsa olmaz bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Gözlüğün tasarımının yanı sıra sağlamlığından ve kalitesinden ödün vermemesi oldukça önemlidir. Göz sağlığı üzerinde büyük etkisi bulunan kaliteli güneş gözlükleri, stilinizi oluşturma konusunda da büyük rol oynar.

 

Kült bir marka olan Alexander McQueen’in temel bileşenleri olarak cesaret ve  kusursuzluğu görebilirsiniz. Stil ikonu olarak kabul edilen pek çok Hollywood ünlüsünde Alexander McQueen'in gözlüklerini görmek mümkün. Bu tercihe McQueen’in hem sıra dışı tarzı hem de kaliteli üretimleri sebep olmaktadır. Gözlükler en kaliteli malzemelerden, en gelişmiş teknikler aracılığıyla elde edilmektedir.

 

Alexander McQueen güneş gözlüklerinde ikonik pilot modelinin yanı sıra klasik yuvarlak, kare, kedi gözü, dikdörtgen ve büyük seçeneklere de rastlarsınız. Güneş gözlüklerinin camları %100 UV koruma kaplaması ve özel bir çizilmez kaplama ile oluşturulmaktadır. Üstelik güneş gözlükleri 24 ay kadar garanti kapsamı altındadır.

 

Parlak asetat ve Monel metal gibi yüksek kaliteli malzemelerden oluşan Alexander McQueen güneş gözlüğü modelleri adından söz ettiren tasarımlara sahiptir. Tasarımları ve malzemenin yüksek kalitesiyle öne çıkan modelleriyle McQueen, sektörün öncü oluşumlarından biridir. Orijinal felsefesine daima sadık kalan marka, son teknoloji malzemeleri kullanmaktadır. Bu malzemeler; birinci sınıf selüloz asetat, ultra hafif titanyum ve renk açısından zengin paslanmaz çeliktir. Lensleri darbeye dayanıklı reçeteli malzemelerden üretilmiş olup %100 UV koruması sağlamaktadır. Ayrıca gözlük camları darbeye dayanıklıdır. Ek ücret ödemeden süper hidrofobik ve yansıma önleyici işlemlerle kaplanırlar.

 

Alexander McQueen, imzasını taşıyan gözlük çerçeveleri üretmek için hiçbir malzemeden kaçınmamış ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmiştir. Bu sebeple güneş gözlüğü camları, hem farklı bir stilin hem de kaliteli malzemenin yansımasıdır. Yenilikçi tasarımların kaliteyle buluşmasıyla ortaya çıkan marka bu sebeple dünya çapında iyi bir isim elde etmeyi başarmıştır. Benzersiz işçilik ve üstün müşteri hizmetleri, markayı tanımlamaktadır. Alexander McQueen güneş gözlüğü fiyat bilgisi ve özelliklerine Gözhan Optik üzerinden ulaşabilirsiniz.