Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander McQUEEN AM0386S 001 99 01 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652401348
Alexander McQUENN
Stokta Yok
9612 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 99mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 1mm
  Genişlik

Alexander McQUEEN AM0386S 001 99 01 145 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü, modern tasarımı ile dikkat çeken bir aksesuardır. Bu gözlük, geometrik kesim çerçevesi, siyah kalın çerçeve sapları ve siyah lensleri ile hem güneşten korunmanızı hem de stilinizi yansıtmanızı sağlar. Alexander McQUEEN markasının kalitesi ve zarafeti, bu gözlükte de kendini gösterir. Bu gözlük, spor kıyafetlerinizle uyum sağlayacak ve sizi farklı kılacak bir parçadır. Kaliteli malzemesi ile Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü, sizlere uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Tarzıyla Sınırları Aşan Alexander McQUEEN AM0386S 001 99 01 145 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü, tarzıyla sınırları aşan bir aksesuardır. Bu gözlük, modern ve cesur tasarımıyla dikkat çekerken, yüksek kaliteli malzemeleri ve işçiliğiyle konfor ve dayanıklılık sunar. Siyah camları ve siyah kalın çerçevesiyle göz alan model, gözlük saplarında MCQUEEN logosunu taşır. Stil sahibi kadınların vazgeçilmez tercihi olan Alexander McQUEEN AM0386S 001 99 01 145 kadın güneş gözlüğü ile siz de tarzınıza hava katabilirsiniz.

 

Stil ve konforu ile öne çıkan Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü, kullanıcı memnuniyetini üst seviyeye taşıyan yaklaşımı ile öne çıkar. Bu harika model, 145mm sap uzunluğuna sahip olup; camlar 50mm yükseklik ve 99 mm genişliğe sahiptir. 1mm köprü aralığı ile farklı bir tarzı yansıtan Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü ile siz de alışılmışın dışında bir şıklık ve üst düzey koruma güvencesine, bir arada sahip olabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.