Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Burberry

1856 yılına uzanan köklü tarihiyle piyasaya yön veren bir marka olan Burberry,  Thomas Burberry tarafından kurulmuştur. Markanın gözlükleri kelimenin tam anlamıyla bir tasarım harikası olarak nitelendirilebilir. Kraliçe Elizabeth ve kraliyet ailesinin diğer fertlerinin en fazla kullandığı marka olarak da bilinen Burberry, kraliçe tarafından kraliyet sertifikasıyla onurlandırılmış bir markadır. Dünyanın en sevilen ve en çok tercih edilen markalarının başında gelen Burberry, kaliteli gözlüklerin vazgeçilmez adresi olmaya devam etmektedir. Özgün tasarımıyla adından söz ettiren Burberry gözlük, global düzeydeki popülaritesini her gün artırmaktadır.

 

Sade tasarımların yanı sıra iddialı tasarımlarla da tamamlayıcı bir aksesuar olarak ön plana çıkan gözlük modelleri, özgün bir renk paleti kullanılarak üretilmiştir. Kendi tarzını yaratmak isteyen erkek ve kadınlar için özel olarak dizayn edilen modellerle eşsiz tasarımları da beraberinde getirmektedir. İngiliz asıllı marka, erkek, kadın ve unisex olmak üzere üç ana kategoride gözlük tasarımına yer vermektedir. Retro görünümünden ilham alan modeller, klasik tarz gözlükler ve yarım çerçeveli gözlük seçenekleriyle her tarza ve stile uyum sağlamayı başarmış, kaliteli bir marka olarak adını duyurmaktadır.

 

Markanın gözlükleri, kendi özgü desenleri de dâhil olmak çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Her zevke ve yaşa uygun gözlük modellerinden birine sahip olarak, stilinizi yansıtabilirsiniz. Gözlüklerden iyi bir verim almak isterseniz, polarize cam modellerini de tercih edebilirsiniz. Markanın bu modelleri görüş açınızı genişletecek ve gözünüzü yormayacaktır. Daha fazla modele erişim için Gözhan Optik’in zengin güneş gözlüğü seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz.

 

 

Burberry Güneş Gözlüğü Modelleri

Uzun yıllardır moda alanında iddialı olan markanın gözlük koleksiyonu da yenilikçi tasarımlardan ilham almakta. Çekici bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilen pek çok model, metal çerçeveleriyle şık bir görünümün kapılarını aralıyor. Klasik modellerinde, sade ama zamansız tasarımlar ön plana çıkmakta. Özgün bir yansımanın ürünü olarak piyasaya sürülen birçok gözlük modeli, tarz yaratma konusunda büyük yardımcınız olacak. En bilinen alternatiflerden olan  Burberry yuvarlak güneş gözlüğü de markanın oldukça tercih edilen tasarımlarından biridir.

 

Kelebek, kedi gözü, köşeli, yuvarlak gözlük çerçeveleri markanın en çok tercih edilen Burberry güneş gözlüğü modellerini oluşturmaktadır. İnce dokunuşlarla detaylandırılan işçiliği ve zarif görüntüsüyle bir moda öncüsü haline gelen marka, daima iddialı olmayı hedefler. Kare çerçeveler ve büyük boy stilleriyle Burberry, zamanın çok ötesinde bir markadır. Kalitesini muhteşem bir görünüm ve stille belli eden markanın ürünleri, stile ve kaliteye önem verenler tarafından sıklık ile tercih edilir.  

 

Burberry kadın gözlük modellerinde klasik kedi gözü, dikdörtgen kemik ve özgün desenli seçeneklere rastlayabilirsiniz. Burbery güneş gözlüğü kadın modelleri, özgün bir tasarımın ürünü olarak karşımıza çıkarken, Burberry erkek gözlük modelleri ise oldukça modern çizgilere sahip tasarımlardan oluşuyor. Burberry erkek güneş gözlüğü modelleri arasından ise günlük kombininize uygun modelleri bulabilirsiniz.

 

Burberry güneş gözlüğü modelleri, çağdaş bir stilden geleneksel bir zarafete kadar farklı dönemlerin yolculuğunu bize yansıtmaktadır. Bugünün, geleceğin ve geçmişin yansımasını gözlük modellerinin her bir detayında gözlemlemek mümkün. Markanın ürünlerinde, ikonik parçalar, dikkat çekici tasarımlarla buluşuyor.

 

 

Burberry Güneş Gözlüğü Kaliteli mi?

Klasik, modern ya da desenli tasarımlarıyla geniş bir yelpazede ürünü bulunan güneş gözlükleriyle marka, her yaşa hitap eden model seçeneklerine sahip. Kullanıcı yorumlarından çıkarım yaparak markanın sağlamlığı ve kalitesine duyulan memnuniyetin tatmin edici olduğunu görebilirsiniz. Marka çizilmeye dayanıklı cam yapısına ve %100 UV koruması sağlayan cam materyaline sahiptir. Yüksek UV ışınlarına karşı göz sağlığınızı koruyan camlarından dolayı uzun ömürlü bir ürün olma özelliğini taşıyor. Esnek yapıya sahip olan materyalleri ise gözlüğü darbelere karşı korumaktadır.

 

 

Burberry Optik Gözlük Modelleri

Burberry optik gözlük modellerinde de lider markaların başında geliyor. Burberry gözlük çerçeve çeşitleri, geleneksel yuvarlak ve dikdörtgen çerçevelerden kalın, tam çerçeveli asetat stillere kadar uzanan, moda dinamiğine uygun çizgileri takip etmekte. Kedi gözü çerçevelere sahip modeller, benzersiz bir tasarım estetiğini bize sunmaktadır. Ürünler rahatlık ve dayanıklılık için hafif plastikten üretilmiştir. 150 yıllık tarihi boyunca modanın yapı taşlarından biri haline gelen marka, bu özveriyi gözlük modellerine de yansıtmaktadır.

 

Burberry numaralı gözlük modelleri modern vurgular ve genç etkileşimlerle iç içe geçmiş bir yapıdadır. Sade çizgiler, günümüzün tasarımlarıyla buluşan estetik bir görünüm sunar. Sofistike zevklere hitap eden markanın her bir ürünü titizlikle üretilmektedir. Çağdaş modanın geleneksel detaylarla harmanlandığı gözlük koleksiyonu, metal tam çerçeveli ve yarı çerçevesiz stillerdeki şık gözlükleriyle yeniliğe olan tutkusunu açıkça ifade etmektedir.

 

 

Burberry Optik Gözlüğü Kaliteli mi?

Gözlük markalarında zarif ve şık dokunuşlar kadar markanın dayanıklılığına da önem vermelisiniz. Markanın uzun ömürlü olması çoğu alıcı için birinci kıstas olabilir. Burberry optik gözlük seçenekleri, birinci sınıf gözlük malzemelerinden üretilen ürünleri ile markanın değerini ön plana çıkarır.

 

Hipoalerjenik asetat ve korozyona dayanıklı metal gibi üstün kaliteli malzemelerden üretilen optik gözlükler, uygun temizlik ve bakım ile yıllarca kullanılabilir. İngiliz modasının kusursuz tasarımlarını yansıtan Burberry gözlük çerçevesi fiyatları ve Burberry gözlük fiyatları yüksek kaliteli malzemelerine oranla ulaşabilir ölçülerdedir. Ayrıca uzun ömürlü kullanım olanağına sahip olduğu için sizi zarara uğratmayacak ürünler satışa sunulmaktadır. Burberry optik gözlükleri hakkında detaylı bilgi almak için Gözhan Optik’in ürün gruplarına göz atabilirsiniz.