Header Görsel Alanı
favoriler
0
Burberry B 4291 4049/6G 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056597887793
Burberry
Stokta Yok
7,340.64 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 99mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 1mm
  Genişlik

Burberry B 4291 4049/6G 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, sadece gözleri korumakla kalmaz, aynı zamanda kişisel stilinizi yansıtmanın bir yolu olarak da hizmet eder. Burberry’nin bu gözlüğü, gri renkli polarize camları ile dikkat çeker. Polarize camlar, güneş ışığının yansımasını azaltarak, göz sağlığını korur ve net bir görüş sağlar. Burberry unisex güneş gözlüğü, her mevsim ve her ortamda kullanabileceğiniz zarif ve fonksiyonel bir üründür.

 

Burberry B 4291 4049/6G 140 Unisex Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Özgürce İfade Edin

Burberry'nin B 4291 modeli, bu dengeyi mükemmel bir şekilde yakalar ve unisex tasarımı ile herkes için uygun bir seçenek sunar. Gözlüğün camları gri renkte ve yekparedir. Burun köprüsünde ve gözlüğün üst kısmında beyaz renkte silikonlar bulunur. Bunlar, gözlüğün kullanımını en ideal ve rahat hale getirir. Kare camlara sahip gözlüğün sap kısmında marka adı yer alır.

 

Modelin çerçevesi, fark yaratan bir şıklığı yansıtırken aynı zamanda Burberry'nin zarif detaylarını taşır. Büyük camları, hem modaya uygun bir görünüm sunar hem de güneşin zararlı etkilerinden korur. 50mm yüksekliği ve 99mm genişliği ile öne çıkan büyük camları ile gözlük her anınızda net bir görüş sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen Burberry B 4291 4049/6G 140 unisex güneş gözlüğü, 145mm genişliğe ve 140mm sap uzunluğuna sahiptir. 1mm köprü genişliği ile dikkat çeken gözlük, konforlu bir korumanın öncüsü konumundadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.