Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Markalar

Solüsyon

Gözlük kadar yaygın bir kullanıma sahip olan kontakt lensler, ilerleyen teknolojiye paralel olarak pek çok açıdan avantajlı hale gelmiştir. Görme bozuklukları için kullanılan kontakt lenslerin yanı sıra estetik bir görünüm kazanmak isteyenler tarafından kullanılan farklı göz renklerine sahip lensler de bulunmaktadır. Kontakt lensler, değişik yaş gruplarından kullanıcıların favorileri arasındadır. Gözlük kullanımına kıyas ile daha işlevsel olabilen kontakt lensler, ciddi bir bakım süreci ister.

 

Kontakt lens kullanımı her geçen gün artarken, lens solüsyonu tüketimi de önem kazanıyor. Kontakt lens kullanan herkesin mutlaka edinmesi gereken lens solüsyonu, hijyen ve sağlık için olmazsa olmaz bir unsur. Lenslerin muhafaza edildiği lens kaplarının içine konulan solüsyon, dezenfekte etme özelliği ile kontakt lensinizdeki bakterilerden korunmanızı sağlıyor. Hem numaralı hem de renkli lenslerde kullanılan solüsyonlardan, lensleri çıkardıktan sonra mutlaka faydalanmalısınız. Lens kabına yerleştirdiğiniz kontakt lenslerin üzerini örtecek kadar solüsyon eklemeniz gerekir. Bu nedenle sık sık solüsyon yenilemesi yapmalı ve solüsyonu evinizden eksik etmemelisiniz.

 

 

Kontakt Lens Solüsyonu

Hem lensler hem de lens kaplarının hijyenik olarak korunmasını sağlayan solüsyon, lens bakımı ve göz sağlığı açısından dikkat ile tercih edilmesi gereken bir ürün. Alternatifi bulunmayan lens solüsyonu, uzun ömürlü, konforlu ve sağlıklı bir lens kullanımı için en uygun ve tek ürün olma özelliğini taşıyor.

 

Göz sağlığı asla hafife alınacak bir konu değildir ve özellikle lens kullanımı, gözlüğe kıyas ile daha özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Gözün pH değerine uygun olarak seçilmesi gereken solüsyonlar; makyaj artıkları, toz, bakteri ve protein gibi gün içinde lense bulaşan pek çok şeyin uzaklaşmasını sağlar. Lens solüsyonu içeriği başta temizleyici ve nemlendirici maddeler olmak üzere Oxipol, PHMD ve Dymmed barındırır. Bu maddelerin her biri göz sağlığına ve etkin lens kullanımına katkı sağlayacak içeriklerdir. Dünyada kabul görmüş en kaliteli kontakt lens solüsyonlarını, Gözhan Optik’in zengin ürün kategorileri arasında bulabilirsiniz. Farklı boyutlardaki lens solüsyonları, pratik kullanımları ile evde ya da yolculukta hep yanınızda olacak.

 

 

En İyi Lens Solüsyonu

Kontakt lens kullanımının yaygınlaşması ile en iyi solüsyona ulaşmak isteyen kullanıcıların da sayısı artmıştır. Lens solüsyonları temelde aynı faydalı içeriklere sahip ürünler olarak bilinirler. Ama elbette farklı markalara ait çok sayıda lens solüsyonu bulunur ve siz en iyiye ulaşmak isteyebilirsiniz. Gözhan Optik’in özen ile seçip, kullanıcılara sunduğu kontakt lens solüsyonları arasından ise dilediğinizi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

 

En iyi lens solüsyonu, kontakt lense ve tabi ki en önemlisi göze zarar vermeyecek yapıda olacaktır. Gereken dezenfeksiyon işlemini kusursuz olarak yerine getirir ve lensin uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Ayrıca gözün ferah hissetmesini ve nemli kalmasını da sağlar. Tüm bu fonksiyonları kusursuz şekilde yerine getiren kontakt lens solüsyonları, iyi ve kaliteli olarak tanımlanabilir. Her alışverişte olduğu gibi kontakt lens solüsyonu alımında da bilindik ve güvenilir markaları tercih etmekte fayda var. İlk kez kontakt lens kullanacaksanız, lens alımı sırasında uzman bir görüşe başvurabilir ve sonrasında aynı ürün ile yolunuza devam edebilirsiniz. Lens solüsyonlarının yerine geçebilecek herhangi bir farklı ürün grubu olmadığı için size en iyi gelen markayı bulmanız gerekecektir.

 

Kontakt lens solüsyonları, farklı boyutlardaki şişelerde satışa sunulmaktadır. 60 ml’lik ürünlerin yanı sıra 100 ml, 120 ml, 300 ml ve 355 ml boyutlarındaki ürünlere de ulaşmak mümkün. Lens solüsyonu 360 ml seçenekleri de uzun kullanım ömürleri sayesinde daha ekonomik bir tercih olabilir. Her gün kontakt lens kullanan biriyseniz, solüsyona daha sık ihtiyaç duyarsınız. Bu nedenle avantajlı boy olarak tanımlanabilen 360 ml’lik ürünleri tercih ederek, tasarruf edebilirsiniz.

 

Yolculuk ya da tatil sırasında kullanmak için daha küçük ebatlardaki lens solüsyonlarını yanınıza alabilir ve bu sayede lens solüsyonunuzu her yere pratik şekilde taşıyabilirsiniz. Minimal formlardaki, küçük boy lens solüsyonlarını dilerseniz gün içinde çantanızda da taşıyabilirsiniz.

 

 

Lens Solüsyonu Fiyatları

Kontakt lens kullanıcıları için önemli bir ürün grubu olan solüsyonlar, sağladıkları üstün avantajlara kıyas ile son derece makul fiyatlıdırlar. Solüsyonların, göz sağlığına olan katkısı yadsınamaz ve bu yönleri ile pek çok kullanıcı için dikkat ile seçilirler. Çoğu kez doktor tavsiyesi ile alınan lens solüsyonlarında hedef daima en sağlıklı ürünü edinmektir. Kimi kez de göz sağlığınız için en doğru ürünü bulmak zaman isteyebilir.

 

Ciddiye alınması gereken bir konu olan göz sağlığı, doğru ve kaliteli ürün kullanımının önem kazandığı bir alandır. Gözlük ve kontakt lensin kalitesi ne kadar önemli ise lens solüsyonunun kalitesi de o derece önemlidir. Bu nedenle yalnızca solüsyonun fiyatına göre karar vermek doğru olmayacaktır. En iyi ve kaliteli solüsyonu, en uygun fiyat avantajı ile satın almayı hedeflemelisiniz.

 

Gözhan Optik, sunduğu farklı ebatlardaki en kaliteli lens solüsyonları ile kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Optik dünyasında kalitesini ispatlamış olan kontakt lens solüsyonlarını bünyesine katan Gözhan Optik, lens kullanıcılarının çekinmeden alışveriş yapmalarını sağlıyor. Fiyat aralığı oldukça makul olan bu ürün grubundaki markalar dikkat ile seçilmiş oldukları için uzman tavsiyeleri ile de benzerlik gösterirler. Bu nedenle lens solüsyonu en ucuz seçeneğini de güven ile tercih edebilirsiniz.