Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Papary

 

Papary, 40 seneden fazladır, ülkemizin optik sektöründe, birçok yenilik gerçekleştirmiş gözlük markalarından biridir. Kurucusu ise Kahraman Keleş’tir. Papary markası, 2014 senesinde geniş bir kitleyi etkileyen gözlük tasarımları ile asıl çıkışını yaparak en beğenilen gözlük modellerini karşımıza çıkarmıştır.

 

 

Burada yer alan gözlük modellerinin her biri, İtalyan tasarım ekibinin eseridir. Tepeden tırnağa el işçiliği ile üretilen bu gözlükleri, çok beğeneceksiniz. Papary gözlük modellerinin bazı detaylarının el değmeden üretilmesi de dikkat çekici bir durumdur. İtalyan teknolojisinin vazgeçilmez dengesi ve aurasını Papary güneş gözlüğü modellerinde görmek mümkündür.

 

 

Özellikle çerçevesi kemik stilinde olan modellerde, 1. sınıf asetat kullanılır. Papary her zaman, Dünya Sağlık Örgütü’nün onay verdiği gözlük camları kullanmaktadır. Ayrıca anti-refleks camlarla üretilen bu gözlükler, göz sağlığını olabildiğince en iyi şekilde korur. UV ışınlarının olumsuz etkilerinden, bu şekilde istediğiniz gibi korunmuş olursunuz.

Materyal açısından, cilde herhangi bir zarar vermeyen, son derece dayanıklı ve yapısal olarak hafif malzemelerden üretilen tüm bu gözlük modellerini de çok beğenecek, keyifle kullanacaksınız.

Markanın isim hikayesi, Giresun’a dayanır. Giresun’da yer alan Piraziz ilçesinin Papar Mahallesi meşhurdur. Bu güzel mahalleden adını alan marka, sonuna eklenen Y harfi ile tamamen özgünleşmiş ve günümüzdeki haliyle ‘Papary’ olmuştur. Papary gözlükleri de en az marka adı ve değeri kadar özgündür.

 

 

Papary güneş gözlüğü modelleri, modern detaylarla, Anadolu kültürünün karışmasıyla ortaya çıkmıştır. Kendine has sayısız detay içeren bu gözlük modellerini incelerken aslında ne kadar kaliteli olduğunun da farkına varıyorsunuz. Kusursuz bir işçiliğe sahip olan bu gözlük modellerini, senelerce hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğinizi bilmelisiniz.

 

 

İsterseniz renkli bir kombinle, isterseniz daha resmi bir kombinle kullanın; Papary gözlükleri her ortama uyum sağlayan bir tasarıma sahiptir. Sizi hiçbir yerde zor durumda bırakmaz. Daima hoş bir kombinin star parçası olarak karşınıza çıkar. Bu denli özgün olan Papary markası güneş gözlüğü modellerini yakından incelemek, size de çok iyi gelecektir.

 

 

Papary Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Papary güneş gözlüğü modelleri ile her mevsime, tarzınızla, çarpıcı bir damga vurabilirsiniz. Birbirinden özel parçalara sahip olan Papary gözlük koleksiyonunda mutlaka beğenebileceğiniz, sizin tarzınıza uygun gözlük çeşitlerine rastlayacaksınız. Kemik modellerden metal modellere kadar sayısız tür, burada her zaman sizleri bekliyor.

 

 

Gözhan Optik farkı ile Papary gözlük koleksiyonunun tüm parçalarına tek bir site üzerinden erişim sağlayabilir, dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin; Papary erkek güneş gözlüğü modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Site içerisinde her renkte ve yapıda gözlük modeli bulmanız mümkündür. Tüm bu gözlük seçenekleri özgündür, o nedenle farklı bir tarz yaratmak isteyen herkes, Papary gözlüklerini mutlaka incelemelidir. Çekik, yuvarlak, oval fark etmeksizin birden fazla gözlük modelini burada bulabilirsiniz.

 

 

Kadınlara özel üretilen gözlükler de son derece göz alıcıdır. Birbirinden şık detaylar içeren bu ürünler, herkesin aklını başından alacak bir estetiğe sahiptir, hiç şüphesiz. Papary kadın güneş gözlüğü modelleri içerisinden yüz tipinize en uygun olanını seçip satın alabilirsiniz. Saydam camlı olanlardan opak camlı olanlara, desenli tasarımlardan desensiz olanlara dek, her bir seçeneği inceleyerek aradığınız Papary kadın güneş gözlüğü stilini bulacaksınız.

 

 

Papary Güneş Gözlüğü Kaliteli mi?

 

Bir güneş gözlüğü satın alacağınız zaman elbette ki dikkat edeceğiniz ilk şey, her zaman için, ürünün ne denli bir kaliteye sahip olduğu ile ilgilidir. Kaliteli bir ürünü senelerce kullanabilir, nesilden nesile vintage ürün olarak aktarabilirsiniz. Evet, Papary gözlükleri de tam olarak böyledir. Her zaman kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretimi sağlanan bu gözlükler, rakiplerini de daima kalitesi ile elemekte, her zaman sektörde öne geçmektedir.

 

 

Papary güneş gözlüğü çerçevesi de son derece kaliteli bir şekilde tasarlanmaktadır. Bir gözlüğün kalitesini her zaman camı ve çerçevesinin duruşundan fark edebilirsiniz. Bu özel çerçeveler, kemik ve metal olmak üzere iki farklı şekilde sunulur. Kemik olanlar daha spor bir görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olurken; metal olan gözlükler ise şık, modern bir görüntüye sahiptir. Günlük kullanım açısından her ikisi de son derece ideal bir yapıdadır.

 

 

Sağlam işçilik, kusursuz gözlük camı kalitesi ve benzersiz şekilde üretilen gözlük çerçeveleri ile adından sık sık söz ettiren Papary markası, daha uzun seneler boyunca popülaritesini koruyacak gibi görünüyor. Özgün detayları, kendine has duruşu ve estetik görünümü ile herkesin beğenisini kazanan Papary marka gözlükleri siz de çok beğenecek, yıllarca, keyifle kullanmaya devam edeceksiniz.

 

 

Turuncu, yeşil, mavi, mor, siyah, beyaz, pembe, kırmızı gibi sayısız renk seçeneği sunan bu markanın, herkese hitap eden bir gözlüğü muhakkak bulunuyor. Siz de size en çok hitap eden gözlük rengini belirleyerek aradığınızı kısa sürede bulabilirsiniz. Bu denli özel bir tasarıma sahip gözlüğü satın aldığınızda, tarzınızı en güzel şekilde tamamlamanın benzersiz keyfini yaşamış olacaksınız.

 

 

Elbette Papary güneş gözlüğü kaliteli midir sorusu, Papary gözlük fiyatları ne kadar sorusunu da beraberinde getirir. Bu gözlükler son derece lüks bir stile sahiptir. Bu nedenle fiyatları, birçok gözlük modeline göre yüksek olmaktadır. Fakat dönemsel olarak Gözhan Optik tarafından gerçekleştirilen indirim kampanyalarını takip ederek, piyasadan daha uygun fiyatlar dahilinde, Papary güneş gözlüğü modellerinden dilediğinizi elde edebilirsiniz.