Header Görsel Alanı
favoriler
0
Papary P236 COL.M/3703 50 20 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : P236 COL.M/3703 50 20
Papary
Stokta Yok
9000 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 135mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 50mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Papary P236 COL.M/3703 50 20 Unisex Güneş Gözlüğü

Her yerde kendine has tarzını konuşturmayı seven bireyler, aksesuar seçimi konusunda son derece hassastır. Bu sırada devreye Papary tarafından özenle sunulan güneş gözlüğü modelleri girer. Unisex olarak bilinen bu gözlükler, kadın ya da erkek fark etmeksizin, tüm kullanıcıların kurtarıcı parçaları olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

 

Vintage Detayları ile Papary P236 COL.M/3703 50 20 Unisex Güneş Gözlüğü

Papary P236 COL.M/3703 50 20 unisex güneş gözlüğü modeli, işlevsel tasarımının yanı sıra Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan camları ile de çok konuşulur. UV-400 korumasına sahip olan bu camlar, güneşten gelen tüm zararlı ışınları nötrleyerek size keyifli bir gözlük kullanım deneyimi sunmaktadır.

 

Vintage güneş gözlüğü modelleri dikkatinizi çekiyorsa, doğru yerdesiniz demektir. Koyu kahve ve açık kahverengi geçişleriyle, kusursuz bir desene sahip olan bu güneş gözlüğü modeli, senelerce herhangi bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz ürünlerden bir tanesidir. Oval biçimli opak cam tasarımı ise görüş deneyiminizi iyileştirmeye yönelik olarak sunulmuştur. Konu ölçüler olduğunda, oldukça hassas davranan kullanıcılar için harika bir gözlüktür. Buruna denk gelen kısmın ölçüsü 20mm olmaktadır. Gözlük camlarının yüksekliği ise 45mm olurken; cam genişliği de 50mm’dir. Gözlüğün genel genişliği ise 135mm ve sap uzunluğu da 140mm olmaktadır. Yuvarlak, köşeli ya da kare fark etmeksizin her yüz tipine yakışır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.