Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Oakley

 

 

Gözlük markaları günümüzde farklı tasarım ve çeşitli modelleriyle büyük bir sektörü göğüslüyor. Sınırlı seçeneklerden bağımsız olarak sunulan alternatif bolluğu alıcı için kararsızlık doğurabiliyor. Müşteriler için marka ürünleri kendini sürekli geliştirip tasarımlarına yenilik katmak zorundadır. Bir nevi zaruri olarak da isimlendirebileceğimiz bu değişim zamanın moda anlayışıyla şekillenmektedir. Oakley güneş gözlük modelleri yenilikçi ve sportif ürünlerin bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

 

Dünyanın en büyük güneş gözlüğü markalarından biri olan Oakley, 1984 yılında piyasaya sürülmüştür. En çok güneş gözlükleriyle tanınan marka; ayakkabı, saat, giysi gibi aksesuarlarla üretim alanını genişletmektedir. Markanın güneş gözlüklerindeki çarpıcı tasarımlar ve rengarenk polarize camlarıyla bir bütünlük oluşturmaktadır. Farklı renk seçenekleriyle birlikte klasik gözlük modellerinin çok daha dışında seyrediyor. Tasarımlar da sportif ayrıntılara bolca yer verilmiş. Klas bir görünümden daha fazlasını sunduğu için markanın güneş gözlükleri farklı dünyalara kapı aralıyor.

 

Oakley gözlük modelleri; gözlüğün tasarımına, camın özelliklerine, boyut ve çerçeve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kadın, erkek, unisex ve çocuk güneş gözlükleri üreten marka, her ihtiyaca yanıt sunmaktadır. Markanın güneş gözlüğü modelleri her yüz tipine uygun olarak üretilmektedir. Spor anında dahi gözlerde sabit kalan yapısı sebebiyle, spor yapan kullanıcıların başlıca tercih ettiği markalardan biridir. Spor sırasında gözlüğün maksimum konforda kullanılmasına olanak tanıyor. Her spor aktivitesi için farklı tasarımlara sahip gözlükleri alıcıyla buluşturuyor. Marka hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi Gözhan Optik’in sayfasına davet edebiliriz.

 

 

Oakley Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Oakley güneş gözlüğü modelleri; yuvarlak, dikdörtgen, beşgen ya da altıgen gibi farklı şekillerde üretilmektedir. Oakley snow serisi ise kayak sporuyla uğraşan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bir yandan karın tadını çıkarırken bir yanda da klas bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Sunulan büyük güneş gözlükleri kar yağışlı havalar için de son derece kullanışlıdır. Oakley güneş gözlükleri her mevsim şartlarına uyum sağlayan modeller sunmaktadır.

 

Her türlü kombin ile uyum sağlayan modelleriyle Oakley güneş gözlüğü uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir. Güneş gözlüklerinde hangi yüz şekline hangi forma sahip modellerin yakıştığını bilmek de önemlidir. Köşeli ve keskin yüz hatlarına sahip olan kişiler ova güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirler. Yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz geometrik güneş gözlüklerini seçebilirsiniz.

 

Oakley, gözlük modellerinde sıra dışı tasarımlara ağırlık vermektedir. Standart gözlük renklerinden bağımsız olarak her renkte tasarlanan güneş gözlükleri alıcılarını cezbetmektedir. Hem sağlık hem de prestij açısından kaliteli ürünler sunmaktadır. Oakley güneş gözlükleri için tam istediğiniz tasarımlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek korumayla birlikte farklı tasarımlarını piyasaya kazandırmayı başaran marka, her çeşit kıyafetle kombin oluşturabileceğiniz zengin bir renk birikimine sahiptir. Neon gözlük modelleriyle alışagelmiş tarzların çok daha ötesinde tasarımlar sunmaktadır. Sportif ürünleri etkileyici estetiğiyle birleştirmeyi başaran markanın gözlükleri net bir görüş sağlamanıza olanak tanıyor.

 

Kadın Oakley güneş gözlüğü modellerinde ise adeta gökkuşağının tüm renkleri hâkimdir.  Modern çerçeveli gözlüklerden kedi gözü çerçevelere kadar geniş bir güneş gözlüğü çerçeve modelleri yer almaktadır. Hafif ve abartısız bir tasarımı izler. Çerçeveler dayanıklı Nano maddeden üretilmektedir. Ön kısım paslanmaz çelik saplardan yapılmıştır. Çerçeveler, dayanıklılık ve esneklik için oluşturulmuştur.

 

Stil ve işlevselliği ön planda tutan güneş gözlüğü cam tasarımlarıyla tek katmanlı ve ayrıntılı cam üreten marka, tasarım malzemesi ve üretimi yönünden dünyanın sayılı markalarından biridir.

Erkek Oakley güneş gözlüğü modellerinde ise kalın ve dayanıklı bir stil izlenmektedir. Reçeteli erkek gözlüklerinde de tıpkı kadın gözlük modellerindeki gibi farklı renk ve tasarım seçenekleri bulunmaktadır.

Aynı şekilde çocuk güneş gözlükleri de yüksek koruma, uzun ömür, stil ve rahatlık sunmaktadır.

 

 

Oakley Güneş Gözlüğü Kaliteli Mi?

 

Bir gözlüğün kalitesi ve sağlamlığı olmazsa olmaz unsurların başında gelmektedir. Gözlük tercihlerinde belirleyici etken sadece tasarım değildir; gözlüğün kalitesidir de. Kaliteli gözlükler fiyat/performans olarak geri dönüş sağlamaktadır. Bu sebeple Oakley gözlük fiyatları standart yani taklit gözlüklere oranla daha yüksek seyretmektedir.

 

Oakley güneş gözlükleri oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıda üretilmektedir. Parlak renkler renkli camlarla birleştirilmiş abartılı çerçevelere sahiptir. Spor gözlüklerindeki bu lensler ışık seviyelerine bağlı olarak renk değiştirebilmektedir. Büyük bir incelik ve hassasiyetle tasarlanan tüm Oakley camları UVA, UVB, UVC ve mavi ışık ışınlarını %100 bloke etmektedir. Zararlı ultraviyole ışınlarını mercek yardımıyla filtreler ve camları hidrofobik bir kaplama içermektedir.

 

Oakley gözlük modelleri gözlerinizi ultraviyole ışınlarına karşı %100 korumaktadır. 2 yıl garantisi bulunan markanın ürünleri oldukça esnek ve sağlamdır. Yüksek kalitesi ve şıklığıyla ön plana çıkan marka, müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir. Bu sebeple de ürün üretiminde kaliteli malzemelerden yararlanmaktadır. Gözhan Optik üzerinden markanın güneş gözlükleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.