Header Görsel Alanı
favoriler
0
Oakley OO9181 22 131 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : OO9181 22 131
Oakley
Stokta Yok
2275 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Oakley OO9181 22 131 Unisex Güneş Gözlüğü

Son yıllarda ürettiği egzotik güneş gözlükleriyle tanınan Oakley markası, moda dünyasında emin adımlarla ilerlemeyi başarıyor. Malzeme kalitesinden asla ödün vermeyen firma, kendi geliştirdiği UV-400 filtresi sayesinde kullanıcılara en net görüş deneyimini de yaşatıyor. Üstelik markanın kalite anlayışıyla birlikte sofistike tasarım çizgileri de herkes tarafından çok beğeniliyor. Bu noktada, Oakley OO9181 22 131 unisex güneş gözlüğü markası, kalite ve şıklığın bir üründe toplanabileceğini de bizlere kanıtlıyor.

 

Egzotik Tasarımıyla Yeni Oakley OO9181 22 131 Unisex Güneş Gözlüğü

Son zamanların en beğenilen modellerinden olan Oakley OO9181 güneş gözlüğü, aksesuar kullanırken en net görüş deneyimini yaşamak isteyenlerin bir numarası olmaya devam ediyor. Markanın özel geliştirdiği UV-400 filtresini bünyesinde barındıran model, ayrıca sert plastik çerçeve modeliyle uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Ayrıca, yekpare cam tasarımı da ergonomi açısından ürünü kusursuz yapıyor. Bunlarla birlikte, oldukça geniş tutulan cam bölümünde gökkuşağı modeli tercih edilirken beyaz çerçeveler modelin harika görünmesine imkân sunuyor. Özellikle egzotik bir görünüm yakalamak isteyen herkesin bu modeli alternatifsiz olarak gördüğü de biliniyor.

Bunların yanı sıra Oakley, ürünün ergonomi kısmında da mükemmel olmasını sağlamış durumdadır. Öyle ki ürünün cam uzunluğu için 131mm’lik bir uzunluk tercih edilirken, ekartman oranı için 63mm’lik bir uzunluk yer almaktadır. Ayrıca üründeki köprü bölgesi için de 14mm’lik bir ölçü kullanılmıştır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.