Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Persol

 

1917 senesinde İtalya’da kurulan Persol, lüks bir gözlük markası olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Markanın ismi, İtalyanca dilinde ‘per il sole’ olarak telaffuz edilir. Bu da ‘güneş için’ manasını taşır. Persol, kalitesi yüksek malzemelerin kullanılması ve el işçiliği ile ürettiği güneş gözlükleriyle bilinir. Aynı zamanda da optik çerçeve üretimi yapar.

 

Persol, daima klasik ve modern gözlük tasarımları ile ön plandadır. Markanın en sevilen güneş gözlüğü modeli ise 714’tür. Bunun nedeni, çok özel bir sebebe dayanmasıdır: ‘The Thomas Crown Affair’ adlı filmde Steve McQueen, bu gözlüğü takmıştır. O günden beri, 714 model gözlüğün satışları, tavan yapmaya devam etmektedir.

 

Persol güneş gözlüğü modellerinde, markanın estetik görünüme sahip ok biçimindeki logosu ve metal ayrıntıları kullanılmaktadır. Persol gözlük modelleri, yüksek kaliteye sahip özel camları ve polarize edilmiş lensleri ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı gözlerin korunmasını sağlar.

 

Tüm bunların yanı sıra Persol güneş gözlüğü, modellerinde ayarlanabilir pedler yer alır. Menteşeleri de son derece esnektir. bu yüzden canınızı yakmaz ya da menteşeler kırılıp kopmaz. Persol güneş gözlüğü çeşitleri, lüks bir markaya ait olduğundan ötürü diğer gözlük markalarına nazaran fiyat açısından daha pahalı olabilir.

 

Yine de Gözhan Optik farkı ile Persol gözlük fiyatları hakkında derin bir araştırma yaparak indirim dönemlerinde, özel kampanyalar dahilinde bu tür gözlükleri, daha uygun fiyatlarla, satın alabilirsiniz. Böylelikle tasarruf ederken, lüks gözlüklerinizle harika kombinler oluşturabilirsiniz.

 

 

Persol Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Persol gözlük modelleri ile kusursuz kombinler hazırlamanın tam sırası! Kendine has duruşu ile herkeste mutlaka bulunması gereken bu gözlük modellerine yakından baktığınızda, kusursuzluğunu da görebiliyorsunuz. Marjinal olmayı seven ve herkesin taktığı aksesuarları kullanmaktan hoşlanmayan biriyseniz; Persol gözlük modelleri tam size göre demektir.

 

Erkekler, güneş gözlüklerinin hem özgün, hem de güneş koruyucu olmasını ister. Neyse ki Persol güneş gözlükleri hem estetik bir görünüme sahiptir, hem de UV koruyucu ile gelir. Güneşin yakıcı ve zararlı yönüne karşı tam koruma sağlayan bu gözlükleri incelediğinizde, siz de ne demek istediğimizi daha net anlıyor olacaksınız.

 

Persol erkek güneş gözlüğü modellerinin sıradışı görüntüsü, farklı bir tarzı yansıtmak isteyenlerin, en iyi, kurtarıcısıdır. Aynı zamanda, erkeksi hatları ile dikkat çeken bu gözlük tasarımları, maskülen tarzın en iyi temsilcidir. Siz de sert detaylara sahip bir güneş gözlüğü arayışına girdiyseniz, kesinlikle doğru yere geldiniz, demektir. Persol’de sizin için harika seçenekler var!

 

Kadınların kombinlerinin vazgeçilmez unsuru nedir? Elbette ki gözlüklerdir. Birbirinden şık gözlüklerle harika kombinler hazırlanabilir. O nedenle çeşit çeşit güneş gözlüğü edinmek her zaman mantıklıdır. Her türden güneş gözlüğü, farklı bir tarzı yansıtmanızı sağlar. Işığınız parlasın, Persol güneş gözlüğünüz sizi yansıtsın.

 

Persol kadın güneş gözlüğü modelleri; yuvarlak, sivri, çekik hatlara sahip şekillerde karşımıza çıkar. Sarı, siyah, kahverengi, mor, pembe, desenli, desensiz olmak üzere birçok farklı stile sahip olan bu gözlükler arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat unutmayın ki hangisini seçerseniz seçin her biri de son derece özgün, kalitelidir!

 

Ben ne erkek gözlüğü ne kadın gözlüğü istiyorum, unisex gözlük modellerini inceleyeceğim diyorsanız da Persol unisex güneş gözlüğü çeşitleri, Gözhan Optik ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Kategorize edilen her bir gözlüğü dilediğiniz gibi inceleyebilir, size en yakışacağını düşündüğünüz gözlük hangisi ise onu seçerek, kolay bir şekilde satın alma aşamalarına doğru ilerleyebilirsiniz.

 

 

 

Persol Güneş Gözlüğü Kaliteli mi?

Persol güneş gözlüğünün kalitesi, ilk bakışta bile anlaşılır. Kendine has bir karaktere sahip olan bu gözlükler, senelerce kullanabileceğiniz kadar kalitelidir. Yine de gözlüğün cam bakımını düzenli olarak yapıp, gözlüğü dikkatli kullanırsanız, senelerce kullanabilirsiniz. Bu da kalitesinin en güzel kanıtı niteliğindedir.

 

 

Persol Optik Gözlük Modelleri

Optik gözlükler, her zaman kaliteli olması gereken gözlüklerdir. Neyse ki Persol bu tür gözlükler üretiyor, hem de herkes için! Örneğin; Persol erkek optik gözlük modellerini incelediğiniz zaman, erkek yüz boyut ve tiplerine doğru orantılı olacak gözlüklerle karşılaşıyorsunuz. Kemikli, çerçevesi kalın olan bu gözlüklerin her biri de özel beğenilere uygun olarak, kullanıcıya sunuluyor.

 

Öte yandan; Persol kadın optik gözlük modelleri de son zamanların en dikkat çeken ürünleri arasında yer almayı başarıyor, diyebiliriz. Kadın yüz tipine en uygun şekilde tasarlanan bu optik gözlükler, genellikle ufak boyutlara sahip ve yuvarlak hatlı olarak üretilmektedir. Bu tür bir gözlük arıyorsanız, aradığınızı, kadın gözlük modelleri içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Tabii hem erkek hem de kadınların severek kullanabileceği bazı gözlük modelleri de vardır. Bunlar ise Persol unisex optik gözlük modelleridir. Her birinin de bambaşka bir tarzı ve tasarımı olduğu için, seçim yapmak, son derece kolay olacaktır. Çünkü seçenekler her bütçeye ve her beğeniye uygun olarak artırılmaktadır.

 

 

Persol Optik Gözlük Kaliteli mi?

 

Kalitesinden senelerdir ödün vermeyen Persol gözlük modelleri, daima el işçiliği ile özenle üretilmeye devam etmektedir. Yapımında el emeği geçen bu özel ürünlerin, kalitesinden hiçbir zaman şüphe edilemez. Çünkü Persol her zaman en iyisidir ve öyle de kalacaktır.

 

Tabii optik gözlük kalitesi bir başkadır. Fakat endişe etmeyin. Persol bu konuda da en iyisi olmaya devam eder. Persol optik gözlük modellerinin her biri özenli şekilde, kaliteli malzemelerle üretilir, ardından satılması için sunulur. Gönül rahatlığı ile Gözhan Optik’ten orijinal Persol markalı optik gözlüklerden satın alabilirsiniz.