Header Görsel Alanı
favoriler
0
Persol PSL 9649-S 95/31 55-18 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : PSL 9649-S 95/31 55-18
Persol
Stokta Yok
1599 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Persol PSL 9649-S 95/31 55-18 Erkek Güneş Gözlüğü

Persol PSL 9649-S 95/31 55-18 erkek güneş gözlüğü, erkekler için tasarlanmıştır.  Bu güneş gözlüğü, sadece stilinizi tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden korur. Persol güneş gözlükleri, estetik ve zarif tasarımlarıyla ünlüdür ve PSL 9649-S modeli bu mirası sürdürmektedir. Bu güneş gözlüğü, modern ve maskülen bir tasarıma sahiptir. İnce çerçevesiyle, tüm yüz şekillerine uyum sağlar.

Persol, kaliteye verdiği önemle bilinir. PSL 9649-S modeli, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve titiz bir işçilikle bir araya getirilmiştir. Bu, uzun ömürlüdür ve günlük kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Güneş gözlükleri, gözleri güneşin zararlı UV ışınlarından korumanın önemli bir yoludur. PSL 9649-S, yüksek UV koruma özellikleri ile göz sağlığınızı korumaktadır.

 

Persol PSL 9649-S 95/31 55-18 Erkek Güneş Gözlüğü ile Şık Sadeliği Yakalayın

Bu güneş gözlüğü, her gün rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Rahat kullanım deneyimi sunan güneş gözlüğü, ergonomik burun köprüsü ile uzun süreli kullanımlarda bile konforu garanti eder. Yeşilimsi renkli oval lensleri ve siyah çerçevesi, sap ve çerçeveyi birleştiren metal ok simgesi ve sap metal detayları ile tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olacaktır. 

Persol, gözlerinizi korurken stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Şimdi, bu özel güneş gözlüğü ile hem göz sağlığınızı koruyun hem de şıklığınızı ön plana çıkarın.

Siz de güneş gözlüğü olmazsa olmazlardan diyorsanız hemen online olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.