Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı
Bu alanda içerik bulunmamaktadır.

Escada

 

 

Güneş gözlükleri, günümüzde, tamamlayıcı bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Üretim amacı her ne kadar göz sağlığımız üzerine olsa da farklı tasarımlarıyla, stilimizin vazgeçilmez unsurlarından biri haline dönüşmüştür. Pek çok farklı farklı konsept ve stillerde güneş markası üretimine yönelmiş; kimileri bu piyasada adını duyurmayı başarmıştır. Bu markalardan biri de Escada markasıdır. Gözhan Optik aracılığıyla markanın birbirinden güzel modellerine siz de sahip olabilirsiniz.

 

Escada kadın güneş gözlüğü; modern kadının zarafetiyle, cazibe ve güzelliğini modellerinde temsil etmektedir. Dünyanın önde gelen markalarından biri olmayı başarmış Escada markası Margaretha ve Wolfgang Ley tarafından 1976 yılında Almanya-Münih'te kurulmuştur. Dünya üzerinde 110 satış noktasında 80’den fazla ülkede markanın güneş gözlükleri satışa sunulmaktadır.

 

Kadınsı ve kibar çizgilere önem veren markanın renk paleti, nötr tonlardan siyaha, sarı, turuncu ve lila tonları gibi yaz tonlarına kadar değişen farklı renk tonlarını içermektedir. Sofistike detaylarla sembolize edilen markanın güneş gözlükleri, detaylara önem veren, kadınsı ve kibar çizgilerden oluşmaktadır.

 

Zengin renkleri, lüks kaliteyi ve cesareti temsil eden bir marka olarak bu lüks Alman mirası; bilinçli tüketici ve müşterilerine odaklanmış durumda. Güneş gözlüğü modellerinde, genel olarak büyük çerçeveler hâkim. Altın, bronz, desenli, kristal, rose gold gibi Escada gözlük çerçeveleri klasik modellerin üstüne çıkarak kaliteli bir sunum yakalıyor.

 

Güneş gözlüğü tercihlerimizde dikkat etmemiz gereken bir diğer unsur, gözlüğün sahip olduğu UV korumasıdır. Şayet, gözlük özel filtrelerden üretilmemişse ya da herhangi bir koruma faktörüne sahip değilse, göz sağlığımız için tehdit oluşturabilir. Markanın güneş gözlükleri, UV 400 korumasıyla üretilmektedir. Hem UVA hem de UVB ışınlarını engellemektedir. UV ışınlarının %100’ünü engelleyen bu cam türü, göz sağlığımız için tercih etmemiz gereken materyaller içerir.

 

 

Escada Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Escada güneş gözlükleri, yumuşak tasarım stili ve güçlü renk paletiyle karakterize edilen, kadın koleksiyonu üzerinden ilerliyor. Yüksek kaliteli malzemeler ve yüksek kaliteli kaplamalarla ürünlerle ilgili bir mükemmel bir uyum yakalanmış. Kadınlara övgü niteliğindeki tasarımlarıyla, dünya piyasasında kendine önemli bir yer edinmeyi başarmış bir markadır. Marka güneş gözlüğünün yanı sıra optik gözlük tasarımlarıyla da dikkat çekmektedir.

 

Optik gözlüklerde reçetesiz satış olmamaktadır. Bu sebeple, gözünüzde oluşan sorunlar için öncelikli olarak bir göz doktoruna gitmelisiniz. Göz doktorunun yazdığı reçeteyle birlikte optik gözlüğünüzü alabilirsiniz. Optik gözlüklerden çoğu zaman, minimum beklenti içinde oluruz. Ancak Escada optik gözlük modelleriyle de şıklığı yakalamanız mümkün.

 

 

Escada Gözlük Modelleri

 

Escada güneş gözlüğü modellerindeki renkler, genel olarak, nötr tonlar, siyah ve kahverengi renkleri üzerinden ilerlemektedir. Değişik tasarımları ve malzeme kalitesiyle ön plana çıkan modellere sahip olan marka, kullanıcıların sağlığını ve rahatlığını önemsemektedir. Kemik güneş gözlüğü, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen modellerin başında gelmektedir.

 

Kemik güneş gözlüğüne yapmış olduğunuz farklı kombinler ile markanın güneş gözlüklerini güvenle kullanabilirsiniz. Her dönem, kullanıcıların gözdesi haline gelen marka, sağlıklı güneş gözlükleri üretmeyi amaçlamaktadır. Bir güneş gözlüğünün, tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanılması bir yana kalite ve dayanıklılığa sahip olması da oldukça mühimdir. Göz sağlığımızı korurken bir yandan da şık olmamıza olanak tanıyan marka, burun bölgesini rahatsız etmeyecek tasarımlar sunmaktadır. Her sezon, kullanıcı kitlesini büyütmeyi ve tasarım harikası modelleriyle geniş bir kitleye ulaşmayı hedefleyen markanın desenli çerçevelere sahip olan güneş gözlüğü modelleri de adından söz ettiren modeller arasında yer almaktadır. Dinamik bir görüntü veren bu gözlük tasarımlarıyla, şık ve eğlenceli bir havaya bürünebilirsiniz. Kullanıcıya sunduğu kaliteyle birlikte marka aranılan gözlük markalarından biri olmayı başarmıştır.

 

 

Escada Güneş Gözlüğü Kaliteli Mi?

 

Kalite, bir gözlük için olmazsa olmaz detaydır. Almak istediğimiz güneş gözlüğünün, kıyafetlerimizle oluşturacağı kombin stili bir yana, kaliteli olmasını da tercih ederiz. Güneş gözlüğünün mutlak amacını yansıtmasını ister; iyi bir araştırma içerisine gireriz. Bu araştırma neticesinde, kafamızda bazı detaylar şekillenir. Bilindik bir marka almaya bu noktada önem vermemizin sebebi, sunduğu kalitedir.

 

Bazı güneş gözlüklerindeki materyaller tam bir koruma sağlamamaktadır. Bu sebeple de göz sağlığımız için tehdit oluşturucu hale gelir. Kalıcı göz bozukluklarına sebebiyet verebilir, güneşten tam bir koruma sağlamayabilir. Bu sebeple, seçmiş olduğumuz güneş gözlüklerinin koruma sağlaması, oldukça önemlidir. Escada markasının güneş gözlükleri, UV 400 koruma filtresi özelliğine sahiptir. Yani güneş ışınlarına karşı tam bir koruma sağlamaktadır.

 

 

Escada Gözlük Kaliteli Mi?

 

Marka göz sağlığınızı bir yandan korurken bir yandan da estetik detayları bir arada tutmaktadır. Üstelik darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Dayanıklı bir yapıya sahip olduğundan da uzun ömürlüdür. Garanti unsuru, gözlükte dikkat edilen ve alıcıya güven veren bir diğer maddedir. Almak istediğimiz bir ürünün garantisi olup olmadığına dikkat etmemiz gerekir. Garanti süresi, ürünün 2 yıldır. Orijinal kalitenin belirleyici bir etkeni olarak garanti süresi, ön plana çıkmaktadır.

 

Genel olarak markanın gözlük fiyatları, ortalama bir aralıkta seyretmektedir. Escada gözlük fiyatları kullanılan malzeme ve modellere göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Tasarımın ve korumanın en yalın halini bizlere yansıtan markanın, uzun ömürlü bir yapıya sahip olduğunu düşünürsek, gözlük fiyatları için makul bir aralıktan söz edebiliriz. Escada güneş gözlüklerini Gözhan Optik aracılığıyla satın alabilirsiniz.