Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Tavat

 

Tavat markası, 2008 yılında kurulan, bir İtalyan markasıdır. Özellikle güneş gözlükleri tasarımlarında, bir çağ açmasıyla ünlü olmuştur. Marka sahibi, Bartolomeo Bellanova ve kardeşidir. Marka, İtalya’nın Veneto bölgesinde kurulup faaliyete başlamıştır. Marka, faaliyete başladıktan sonra, dikkatleri üstüne çekmiştir. Özellikle geleneksel tasarım ile modernliği bir araya getirerek, tüm ünlülerin ve şıklık sevenlerin vazgeçilmezi olmuştur. İtalyan marka, güneş gözlükleri yanı sıra optik gözlük üretimi de yapar. Güneş gözlüklerinde olduğu gibi optik gözlüklerde de bir öncü olup, oldukça tarz optik gözlük üretiminde bulunur.

 

Tavat markası, gözlük denilince akla ilk gelen markalar arasındadır. Çünkü hem kadın hem erkekler için üretim yapan firmanın gözlük modeli yelpazesi de oldukça geniştir. Ayrıca marka, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyerek hem şık hem kaliteli gözlükleri üretmeye devam etmekte. Tavat gözlük markası, kendisini tercih edenlere zarafet ve özgüven temennisi vermekte ve modellerin tasarımı ile her kombinin yıldız parçası olmakta.

 

Moda dünyasında artık kadın erkek demeden herkes şıklık yarışındayken, markalar da bu yarışa katılmaktadır. Hepsi, en şık, en konforlu ürünleri üretmeye çalışıyor. Kombinlerin yaz kış gözdesi olan gözlükler ise oldukça ilgi görmektedir. Fakat güneş gözlüğü, markaları arasından Tavat markası, burada fark yaratarak, yalnızca güneş gözlüklerinde değil; optik gözlüklerle de tarz yaratılabileceğinin altını çizerek, optik gözlüklerde de birbirinden farklı ve özgün modeller üretmektedir.

 

 

Tavat Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Tavat güneş gözlüğü modelleri, markanın kurulduğu 2008 yılından beri en çok dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. Marka, genel olarak, her kategoriye uygun modeller üretmektedir. Yani hem şık hem spor hem klasik kategorilerinde bulabileceğiniz pek çok model bulunur.

 

Tavat güneş gözlükleri modellerinde genel olarak ince çerçeve ve renkli camlar tercih edilmektedir. Bu tasarımlar hem marjinalliği hem de şıklığı yansıtmaktadır. Kalın çerçevelerin çok fazla tercih edilmemesi nedeniyle, gözlükler, yüzde daha ince ve zarif durmaktadır. Tavat kadın güneş gözlüğü modeli veya Tavat erkek güneş gözlüğü modelleri arıyorsanız ilk olarak Gözhan Optik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde Tavat markasının imzasını taşıyan birçok gözlüğe kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

 

Ne kadın güneş gözlüğü ne erkek güneş gözlüğü istemiyorum, ben unisex bir güneş gözlüğü arıyorum, diyorsanız Tavat markası tam da bunu düşünerek Tavat unisex güneş gözlüğü modelleri de üretmektedir. Tavat gözlük modelleri sırasıyla; Pantos, Punkpature, Scramber, Paladin gibi modellerden oluşmaktadır.

 

  • Pantos modeli UV – 400 özellikli yuvarlak siyah cam tasarımına sahiptir. Bu modelde, çerçeve daha çok dikkat çekmektedir. Çerçeveleri siyah metal görünümünde olup, çerçeve boyunca metal işlemelere sahiptir. Bu da ürüne hem marjinallik hem de maskülenlik katmaktadır.

 

  • Özellikle deri ceketlerle kombinlendiği zaman daha sert bir imaj yaratabileceği gibi çok da tarz bir modeldir. Eğer rock’n roll ruhunu hala içinizde yaşıyorsanız, mutlaka bu gözlüğe bakmalısınız.

 

  • Punkpature modeli ise kalın çerçeve ve pembe, mavi renkli cam özelliği göstermektedir. Bu model daha eğlenceli durmakta, dikdörtgen cam ile de daha spor bir görünüme sahiptir. Punkpature modelinde kullanılan camlar da UV – 400 özelliği ile size sağlıklı bir kullanım sunmaktadır.

 

  • Scramber, Pantos modeli gibi ince metal çerçeveye sahip olmasıyla öne çıkar. Fakat bu modelin cam yapısı yuvarlak değildir. Daha sade olan bu model özellikle klasik yapısıyla da birçok kombinin yıldızı olabilir.

 

  • Paladin modeli tam bir marjinal modeldir. Çerçeveleri oldukça ince ve cam yapısı tam yuvarlaktır. Bu da hem spor hem şık görünüm sunmaktadır.

 

 

 

Tavat Güneş Gözlüğü Kaliteli Mi?

 

Tavat güneş gözlükleri oldukça kalitedir. Tavat markası güneş gözlüklerinde hem çerçeve hem cam kalitesiyle de öne çıkan bir markadır. Özellikle bu markadan güneş gözlüğü alacağınız zaman, Gözhan Optik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Çünkü web sitesinde her ürünün altında ürünün özellikleri ve kalitesi hakkında bilgi verilmektedir. Gözhan optik web sayfasında yer alan Tavat marka gözlükler, orijinal olup garanti süresi ile satılmaktadır.

 

 

Tavat Optik Gözlük Modelleri

 

Tavat markası yalnızca güneş gözlükleri değil optik gözlükleri de üretmektedir. Tavat optik gözlük modelleri de tıpkı güneş gözlüklerinde olduğu gibi hem şık hem kalitelidir. Marka optik gözlük alanında da hem erkeklere hem kadınlara hitap edecek unisex modeller üretmektedir. Bu nedenle Tavat unisex optik gözlük modelleri arasında; Halo, Ludo, Bi- Pantos gibi modeller yer almaktadır. Bu modeller hem Tavat kadın optik gözlük modeli olarak hem de Tavat erkek optik gözlük modeli olarak geçmektedir. Bu modellerde en çok dikkat çeken unsur tabii ki çerçevelerinin tarzıdır. İnce, siyah ve zarif bir çerçeve tercih edilmiştir. Bu da hem her kombine uyan bir gözlüğü hem de şık duran bir gözlüğü oluşturmaktadır.

 

 

Tavat Optik Gözlük Kaliteli Mi?

 

Optik gözlüklerin kaliteli olması, güneş gözlüklerinin kaliteli olması kadar önemlidir. Çünkü optik gözlükler uzun süreler kullanımda olup, kişinin hayatının önemli parçası haline gelmektedir. Özellikle cam ve çerçevelerin düşmelere karşı dayanıklı olması gerekir. İşte Tavat markası bunu dikkate alarak en kaliteli ve sağlam optik gözlüklerini üretmektedir. Bu kadar kaliteli olması nedeniyle Tavat gözlük fiyatları her zaman merak konusu olmuştur.

 

Sizler de eğer Tavat markasından bir gözlük satın almak için fiyat arayışındaysanız, sizlere en doğru ve en indirimli fiyatı Gözhan Optik sunacaktır. Gözhan Optik firmasının web sitesini ziyaret ederek hem Tavat optik erkek gözlük modellerine hem unisex optik modellerine hem de unisex güneş gözlüğü modellerine bakıp sipariş oluşturabilirsiniz.