Header Görsel Alanı
favoriler
0
Arama Terimi
Fiyat Aralığı

Etnia Barcelona

 

 

Gözlük seçimlerimizdeki belirleyici etmenler dayanıklılık ve şıklık olarak karşımıza çıkmaktadır. Güneş gözlüğü seçimlerimizde kalite olmazsa olmaz bir detaydır. Çünkü kaliteli gözlükler özel filtreli yapısıyla UV ışınlarına karşın koruyucudur. Bu sebeple kaliteli seçeneklere yönelmek göz sağlığımız için önemli bir kıstastır.

 

 

Etnia Barcelona Gözlük Modelleri

 

Etnia Barcelona gözlük modelleri ile Barcelona şehrinin ilhamından referans almıştır. Barcelona dinamik bir şehirdir; dolayısıyla gözlük modelleri de bu dinamikliği yansıtacak biçimde dizayn edilmiştir. Köklerini unutmadan daima ileriye bakan bir marka olmayı başaran Etnia Barcelona, daha sürdürülebilir bir marka olma çabasındadır.

 

Kadın ve erkek güneş gözlüğü modellerine yoğun ilgi gören markayı pek çok ünlü kullanmaktadır. Model skalası olarak farklı tasarımlarda yüzlerce seçeneğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hem tatil gezilerinde hem de günlük hayatta markanın modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz kış aylarında bere ve atkıyla birlikte kendinize has bir tarzı yakalayabilirsiniz. Mevsim koşullarına uygun olarak kendinize kombin hazırlayabilirsiniz. Markanın bu yöndeki çeşitliliği oldukça zengindir.

 

Etnia Barcelona erkek güneş gözlüğü modeller, yalnızca ülkemizde değil, dünya üzerindeki kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkek güneş gözlüklerinde cam rengi olarak siyah ve kahverengi renkleri hâkimdir. Son derece dayanıklı ve %100 geri dönüştürülebilir saf mineral lensleriyle, güneş gözlüklerinde asetat ya da hipoalerjenik metal ve titanyum kullanılmaktadır. Erkek güneş gözlüklerindeki çerçeve yapıları geniş bir renk aralığına sahiptir. Yani beğendiğiniz modelin birden fazla çerçeve rengi seçenekleri de beraberinde gelmektedir.

 

Etnia Barcelona kadın güneş gözlüğü modellerinde ise farklı seçenekler mevcuttur. Cam tasarımı olarak degrade, oval, kare, dikdörtgen tasarımlara yer verilmektedir. Koleksiyonları değişkenlik gösteren, moda öncüsü tasarımlardan oluşur. Koleksiyonlarda kültürlerinin geleneksel ve modern unsurlarının birleştirildiğine şahit oluruz. Kadın güneş gözlüğü modellerinde ise her yüz tipine uyum sağlayacak çerçeve, sap ve renk detayları yer almaktadır. Kadın güneş gözlüklerinde kedi gözü, damla ve yuvarlak çerçeve şekilleri ön plana çıkmaktadır.

 

Etnia Barcelona unisex güneş gözlüğü modellerinde aşırıya kaçmadan hem kadın hem de erkeğin aksesuar olarak da kullanabileceği tasarımlar yer almaktadır. Klasik, modern ve sportif seçeneklerin yer aldığı unisex gözlükler, her yüz şekline ve boyutuna uyum sağlayabilecek yönde tasarlanmıştır. Unisex gözlük tasarımlarda genel olarak çok renkli çerçeve tasarımları üzerinden hareket edilmektedir. Bunun yanında çerçeveler kahverengi, ya da siyah renkleri üzerinden gitmektedir. Markanın en dikkat çekici detayı çerçeve renklerinin egzotik renklerle kaplanmasıdır.

 

Klasik çerçeve kaplamalarından çok uzak tasarımlara imza atan markanın geniş bir unisex ürün yelpazesi bulunmaktadır. Alışılmış gözlük modellerinden farklı olarak markanın alıcılarıyla buluşturduğu gözlük modelleri stilinizi en yalın şekilde yansıtmanıza olanak tanıyor. Kullanıcıların dikkat ettikleri detaylardan biri olarak kaliteli materyal seçimi karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli materyal seçimi konusunda markanın ürünlerini güven içerisinde tercih edebilirsiniz. Markanın zengin güneş gözlüğü koleksiyonuna göz gezdirmek için Gözhan Optik sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

 

 

Etnia Barcelona Güneş Gözlüğü Kaliteli Mi?

 

Kalite, güneş gözlüğü seçimlerimizde olmazsa olmaz bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Güneş gözlüğü modellerine göz gezdirirken ürünün materyaline ve sahip olduğu özelliklere bakarız. Bunun sebebi gözümüze doğrudan gelen UV ışınlarına karşılık koruyucu bir yapıya sahip olup olmadığıdır. Taklit ürün olarak nitelendirilen güneş gözlükleri çoğu zaman ucuz maliyetli cam materyalinden üretilmektedir. Bu da göz sağlığımızı tehlikeye atmak anlamına gelmektedir. Öyle ki gözümüzü ameliyata kadar götüren retina problemlerine yol açabilir. Bu sebeple uzun ömürlü, kaliteli malzemeden üretilen güneş gözlüklerini tercih etmemiz gerekir. Kaliteli güneş gözlüklerinden biri olan Etnia Barcelona güneş gözlüğü; beşgen, daire ya da dikdörtgen gibi farklı cam şekillerine sahip olarak üretilmektedir. Markanın güneş gözlükleri yediden yetmişe herkese hitap eden tasarımlara sahiptir.

 

Bu sebeple de gözlük modelleri seçme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız çünkü her yüz şekline, her tarza uygun gözlükler üretilmektedir. Üretim aşamasının yanında markanın güneş gözlüklerinin fiyatları da merak edilmektedir. Kullanıcılar markanın güneş gözlüklerini araştırırken fiyat unsurunu da ön planda tutmaktadır. Genel olarak marka için belirlenen fiyat skalası bütçenizi biraz zorlayabilir. Etnia Barcelona gözlük fiyatları için sunduğu kaliteye paralel olarak bir fiyat politikasına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kimi modellerinde büyük çerçevelere kimi modellerinde ise minimal çerçevelere yer veren markanın gözlük fiyatları gözlük modeline ve kullanılan materyale göre farklılık taşımaktadır.

 

Genel olarak fiyatlar piyasanın üzerinde seyretse de vadettikleri yanında oldukça makul bir fiyat aralığına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Avantajlı indirimler sayesinde oldukça uygun bir fiyata markanın ürünlerine sahip olabilirsiniz. Her mevsim kullanılmaya uygun bir güneş gözlüğüne sahip olmak istiyorsanız Etnia Barcelona markası tam size göredir diyebiliriz. Markanın güneş gözlükleri yüksek korumanın yanı sıra tamamlayıcı bir aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Marka, farklılık ve sıra dışılık tercihi olanların kullanabileceği tasarımları alıcılarla buluşturmaktadır.

 

Etnia Barcelona güneş gözlüğü, hem tasarımlarıyla hem de kullandığı cam kalitesiyle kendinden söz ettiren bir markadır. Doğal bir yaşamın kapılarını aralayan aynı zamanda bu olağan görüntünün dışına davet eden tasarımlarıyla kendine hayran bırakmaktadır. Sıcak yaz günlerinde sıcağa dayanıklı lens kaliteleriyle, karlı günler için görüş netliği sağlayacak tasarımlarıyla her mevsimde kullanma rahatlığı sunmaktadır. Markanın gözlük modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için Gözhan Optik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.