Header Görsel Alanı
favoriler
0
Persol PSL 3059-S 95/31 54-18 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : PSL 3059-S 95/31 54-18
Persol
Stokta Yok
1850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Persol PSL 3059-S 95/31 54-18 Unisex Güneş Gözlüğü

Persol, yıllar boyunca mükemmel işçilik, zarif tasarım ve üstün kalite ile tanınan bir markadır. Markanın bu modeli de markanın zarafetini sürdürecek nitelikte üretilmiştir. Persol güneş gözlüğünün camları, güneşin zararlı ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar.

 

Güneş Gözlüğü Modasının Yükselen Yıldızı Persol PSL 3059-S 95/31 54-18 Unisex Güneş Gözlüğü

Şık ve klasik tasarımlarla adını duyuran marka, bu modelinde zarif ve sade bir çerçeve yapısı kullanmıştır. Persol güneş gözlüğü, uzun süreli bir ömrü olması için hafif bir yapıda üretilmiştir. Kullanıcısına şıklık ve konforu aynı anda sunmayı sağlayan modelin camları yeşil renktedir. Kapalı bir tonda olan çerçeve ve saplarıyla uyum içindedir. Sap ve çerçevenin kesişim noktasında, markanın ikonik ok işareti, gümüş metal materyalde işlenerek, yer almıştır.

 

Persol PSL 3059-S 95/31 54-18 unisex güneş gözlüğü, 54mm cam genişliğine sahiptir. Ayrıca, camların rengi yeşil tonlarındadır. Bu renk, gözlerinizi rahatlatır ve renkleri doğal olarak algılamanızı sağlar. 145mm genişlik ve sap uzunluğuna sahip olan gözlüğün çerçevesi ise siyah renkte olup, dayanıklı ve hafif bir malzeme olan asetattan yapılmıştır. 18mm burun köprüsü genişliği sağlanan modelde, üst seviye konfor desteği sunulur. Persol güneş gözlüğü, unisex bir model olup, kadın ve erkekler için üretilmiştir. Kullanıcısına en iyi görme konforunu yaşatan bu modelle hemen tanışın!

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.