Header Görsel Alanı
favoriler
0
Oakley OO971 26 62 18 126 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : OO971 26 62 18 126
Oakley
Stokta Yok
2275 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Oakley OO971 26 62 18 126 Unisex Güneş Gözlüğü

Dünyanın en iyi gözlüklerini üretmekte olan Oakley, son unisex güneş gözlüğü kategorisiyle de adından söz ettirmeyi başardı. Birçok başarılı ürüne imza atan model hem malzeme kalitesine hem de tasarım çizgilerine dikkat ediyor. Bu sayede markanın tüm modellerinde mükemmelliği yakaladığı da ifade edilmektedir. Bu noktada geçen yıllara damga vuran Oakley OO971 26 62 18 126 unisex güneş gözlüğü modeli, bu yılda en çok satan aksesuarlar arasında girmiş durumda.

 

Sadelikten Sıkılanlar İçin Oakley OO971 26 62 18 126 Unisex Güneş Gözlüğü

Son teknoloji üretim süreçlerinden geçen Oakley OO971 modeli, malzeme ve cam kalitesi açısından muazzam özelliklere sahiptir. UV-400 filtre sertifikasına sahip olan ürün, güneşin zararlı ışınlarını engellerken göz yorgunluğunu da azaltır. Bu sayede sizler için en iyi görüş deneyimini de sunar.

Bunlarla birlikte ürünün tasarım çizgileri de herkes tarafından çok beğenilmektedir. Renkli bir cam stilinin kullanıldığı modelde camları çepeçevre saran bir iskelet yapısı bulunmaktadır. Cam iskelet yapısıyla birlikte sap kısmında yer alan beyaz detaylar, ürünün sadeliğin dışına çıkıp egzotik bir görünüm kazanmasını sağlamıştır. Üstelik bu durum, modelin hem özel davetlerde hem de gündelik hayatta kullanılabilmesini mümkün kılar. Ayrıca ergonomisinin de harika olduğu bilinen modelde, gözlük genişliği olarak 126mm, burun köprüsü uzunluğu olarak 18mm ve cam genişliği olarak da 62mm ölçüler tercih edilmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.