Header Görsel Alanı
favoriler
0
Papary P310 COL.759 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : P310 COL.759 49 20 140
Papary
Stokta Yok
9000 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 49mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Papary P310 COL.759 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Kadın gözlükleri arasından da erkek gözlükleri arasından da herhangi bir şekilde seçim yapamıyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda, unisex gözlük modelleri devreye girer. Papary markası, tamamen kendine has şekilde ürettiği, özel tasarım güneş gözlüğü modelleri ile isminden sıkça söz ettirmektedir. Papary’nin en özel gözlüğüne yakından bakmaya, ne dersiniz?

 

Oval Görünümü ile Her Zaman Bir Numara: Papary P310 COL.759 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Papary P310 COL.759 49 20 140 unisex güneş gözlüğü modeli, kahverengi çerçevesi ve incecik sapları ile dikkat çeker. Sap kısımlarının metalden yapılması ürünü son derece dayanıklı hale getirmiştir. Yarı saydam, mavi renkli camlarının güzelliği, çerçevesinin kırmızı rengi ve saplarındaki toprak tonu ise görülmeye değerdir. 2 yıl garantiye sahip olan bu gözlük orijinal kutusu ile gönderilir.

 

UV-400 korumalı camları sayesinde güneşten gelen zararlı ışınlardan, bundan böyle, kendinizi rahatça koruyabileceksiniz. Ayrıca, gözlükte yer alan camların tamamen Sağlık Bakanlığı onayından geçmiş olduğunu da vurgulamak isteriz. Ölçüleri ise şöyle ifade edilebilir: 140mm gözlük genişliği vardır. 45mm gözlük camı yüksekliği ve 49mm de gözlük camı genişliği bulunur. 20mm’lik burun kısmı genişliği ise ideal bir boyuttadır diyebiliriz. Yuvarlak camları ile sert yüz hatlarını yumuşatma konusunda oldukça usta hale gelen bu güneş gözlüğü, dayanıklılığı ile dikkat çeker.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.