Header Görsel Alanı
favoriler
0
Papary P310 Col.575 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : P310 Col.575 49 20 140
Papary
Stokta Yok
9000 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 49mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Papary P310 Col.575 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Unisex güneş gözlüğü modellerinin, kendine has, apayrı bir aurası vardır. Papary de senelerdir bu çizgiyi bozmadan, ürünlerini belli bir stilde üretmeye devam etmektedir. Eğer siz de kadın gözlük modelleri arasından da erkek gözlük modelleri arasından da bir türlü doğru seçimi yapamadığınıza inanıyorsanız, doğru adres Papary olacaktır. Özellikle belli bir gözlük modelini deneyimlediğinizde, değişimi göreceksiniz.

 

Minimal Stilden İlham Alan Papary P310 Col.575 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Papary P310 Col.575 49 20 140 unisex güneş gözlüğü modeli, her yaştan bireyin ilgisini çeken, estetik tasarımı ile ilgi odağı olmuştur. Mavi degrade renkli camları ve oval biçimli siyah renkteki çerçevesi ile trend haline gelen bu gözlüğün sap kısımları gold renginde üretilmiştir. Bu da gözlüğün daha fresh bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır.

 

Tarz sahibi bir gözlük satın almak istiyor, ancak bir yandan da ürünün göz sağlığınızı daima korumasını istiyorsanız; Papary güneş gözlüğü, sizin için kesinlikle doğru seçim olacaktır. Çünkü, bu gözlüklerin camları özel üretimdir ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ek olarak şunu da söyleyebiliriz ki; Papary gözlük modelinin UV-400 özel koruması vardır. Bu da güneşten gelen zararlı ışınların gözlük camı tarafından filtrelenip nötrlendiğini gösterir. Gün boyu keyifle, herhangi bir olumsuz durum yaşamadan gözlüğünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz. Gözlüğün genişliği ve sap uzunluğu 140mm, cam yüksekliği 45mm ve cam genişliği 49mm’dir. Burun bölgesinin yer aldığı nokta ise 20mm genişliğe sahiptir.

 

 

Antialerjik olan Papary Güneş gözlükleri Gözhan Optikte

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.