Header Görsel Alanı
favoriler
0
Papary P310 Col.001 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : P310 Col.001 49 20 140
Papary
Stokta Yok
9000 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 49mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 20mm
  Genişlik

Papary P310 Col.001 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri her daim havalı kombinlerin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Özellikle Papary markası tarafından sunulan her bir güneş gözlüğü herkese hitap edecek şekildedir. Unisex güneş gözlüğü modelleri arasından en çok ilgi çekeni ise sizler için seçtik. Bu gözlüğü her kombinle deneyecek ve çok memnun kalacaksınız.

 

Özgün Tarzın Vazgeçilmezi: Papary P310 Col.001 49 20 140 Unisex Güneş Gözlüğü

Papary P310 Col.001 49 20 140 unisex güneş gözlüğü modeli, gri renkli sap kısmı ve siyah çerçevesi ile estetik özellikler içeren bir gözlüktür. Cam kısmı açık mavidir. Gözleri, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı koruyan UV-400 filtresi içerir. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir gözlük modelidir. Bu yüzden rahatça kullanabilirsiniz.

Papary’nin bu gözlük modelinde ölçüler de her yüz tipine uyumlu olacak şekilde özenle düşünülmüştür. 140 mm’lik bir gözlük genişliği vardır. Yine aynı biçimde 140mm’lik sap uzunluğu mevcuttur. Gözlük camının yüksekliği 45mm olurken, genişliği ise 49mm’dir. 20mm de burun köprüsü uzunluğu vardır. Özellikle yuvarlak yüz tiplerine çok yakışacak olan bu model, dayanıklı malzemelerle üretildiği için senelerce sorunsuzca kullanılır. Herhangi bir şekilde yıpranma söz konusu değildir. Gözlüğün yapısı da hafif olduğu için göz üzerinde ağırlık hissi vermeden konforlu hissetmenize yardımcı olur ve bulunduğunuz anın, mekânın keyfini çıkarmanıza yardımcı olur.

 

 

Antialerjik olan Papary Güneş Gözlükleri Gözhan Optikte.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.