Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander McQUEEN AM0374S 001 54 21 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652400945
Alexander McQUENN
Stokta Var
14,930.70 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Alexander McQUEEN AM0374S 001 54 21 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Bu model, tarzınızı ve özgünlüğünüzü ön plana çıkarmak için tasarlanmış olan bir güneş gözlüğüdür. Aradığınız şıklığı da sadeliği de bir araya getirdik. Bu mükemmel tasarımla, kendinizi özel hissedin.

Alexander McQUEEN AM0374S 001 54 21 145 kadın güneş gözlüğü, kadınların benzersiz tarzlarını ifade etmeleri ve her anında zarif bir şekilde parlamaları için birebir bir modeldir. Günlük kullanımdan özel etkinliklerinize kadar, hayatınızın her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz veya rahatlıkla kombinleyebileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Alexander McQUEEN'in ünlü tasarım vizyonu ile tasarlanmıştır. Bu gözlükle, her kadın sıra dışı ve etkileyici bir görünüm elde edebilir.

 

Sadeliği ve Şıklığı Bir Arada Seven Kadınlara Özel: Alexander McQUEEN AM0374S 001 54 21 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Çerçeve tasarımı, Alexander McQUEEN'in ünlü estetiği ile uyum içindedir. Bu çerçeve, zarafeti ve dayanıklılığı birleştirerek, sıra dışı bir görünüm sunar. Kaliteli malzemelerden üretilen siyah renkli çerçeve ve gümüş gözlük sapları, uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca, çerçeve ile birleşim kısmında yer alan kuru kafa figürü, gözlüğün, sembolleriyle bir hikâye anlatmasına olanak tanır.

Gözlük camları, UV-400 koruma özelliği ile donatılmıştır ve bu sayede gözlerinizi güneşin zararlı UV ışınlarından korur. Bu hem göz sağlığınızı hem de rahatlığınızı düşünürken; aynı zamanda, şıklığı ön planda tutar. Bu model, 50mm yüksekliğe, 54mm çerçeve genişliğine, 145 mm gözlük genişliğine ve 21mm burun köprüsü genişliğine sahiptir. Gözlük sapı ise 145 mm uzunluğundadır. Yüz tipinize ve boyutuna uyum sağlamak için özenle üretilmiştir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.