Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander McQUEEN AM0398S 002 53 19 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652433318
Alexander McQUENN
Stokta Yok
14490 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

Alexander McQUEEN AM0398S 002 53 19 140 Kadın Güneş Gözlüğü

 

Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü, sadece bir aksesuar değil; aynı zamanda, kişinin, stil anlayışının somut bir yansımasıdır. Bu gözlük, zarif ve sofistike bir tasarıma sahip olup, CatEye formundaki modeli ile kalın çerçeve üzerindeki kahverengi hareleriyle dikkat çeker. Ayrıca ürünün saplarında, metal iki çizgi arasına yerleştirilmiş ürün logosu bulunur. Gözlüğün camları, UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlayan kaliteli malzemeden yapılmıştır.

Eşsiz Tasarımın İncisi Alexander McQUEEN AM0398S 002 53 19 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Göz alıcı bir stil yaratmak isteyen kadınlar için rüya gibi tasarımı ile Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü, zarif ve modern bir seçimdir. Bu güneş gözlüğü, CatEye formundaki çerçevesi, kalın kahverengi sapları ile göz alıcıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen bu güneş gözlüğü, UV ışınlarına karşı koruma sağlar ve rahat bir kullanım sunar. Her ortamda parlamanızı sağlayacak ışıltısı ile siz de Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü ile bu benzersiz deneyime sahip olabilirsiniz.

 

Alexander kadın güneş gözlüğü, şık tasarım detayları ile öne çıkarken, her kombine ve yüz tipine uyumlu ölçüleri ile de dikkat çeker. Gözlüğün 19mm köprü genişliği, stilinize havalı bir dokunuş katarken, 145 mm gözlük genişliği rahat bir kullanım deneyimi sunar. Gözlüğü sap uzunluğu 140 mm olup, 41 mm yüksekliğe ve 53 mm genişliğe sahip camları ile rahat bir görüş alanı sağlar. Konforu, Alexander McQUEEN kalitesi ile yaşamak isterseniz, Alexander McQUEEN AM0398S 002 53 19 140 kadın güneş gözlüğü en doğru tercihlerden biri olacaktır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.