Header Görsel Alanı
favoriler
0
Alexander McQUEEN AM0299S 003 54 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652332079
Alexander McQUENN
Stokta Var
9,795.30 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 55mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Alexander McQUEEN AM0299S 003 54 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Alexander güneş gözlükleri, tasarım ve zarafeti bir araya getiren eşsiz güneş gözlüklerini, sizlere sunar. Kendini kraliçe gibi hissetmek isteyen kadınlar için ise Alexander McQUEEN AM0299S 003 54 16 145 kadın güneş gözlüğü tasarımını sunuyor. Bu gözlük, kadınların stilini ve zarafetini en üst düzeye çıkarırken aynı zamanda son moda trendlerini takip etmelerini sağlar.

 

İçinizdeki Kraliçeyi Alexander McQUEEN AM0299S 003 54 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü ile Ortaya Çıkarın

Çerçeve, şıklık ve dayanıklılığı birleştiren özel bir tasarıma sahip olup; kaliteli malzemelerden üretilen çerçeve, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Ayrıca çerçeve tasarımı ile Alexander McQUEEN'in özgün ve ikonik estetiğini yansıtarak, gözlüğe karakter katar. Bu karakter, gözlüğün fiziksel özellikleriyle kendini gösterir. CatEye formunda tasarlanan güneş gözlüğünün içten kırmızı, dıştan siyah olan saplarına, markanın logosu kırmızı renkte işlenmiştir. Gözlük camları, gözlerinizi güneşin zararlı UV ışınlarından korumak için UV-400 koruma özelliği ile donatılmıştır. Bu, göz sağlığınızı ve rahatlığınızı ön planda tutarken; aynı zamanda, modaya uygun bir görünüm sunar.

Bu model; 55mm yüksekliğe, 54mm gözlük genişliğine sahiptir. Sap uzunluğu 145mm olup, burun köprüsü ise 16mm’dir. Alexander McQUEEN kadın güneş gözlüğü, kadınların kişisel tarzını ifade etmeleri ve göz alıcı bir şekilde güneş koruması sağlamaları için mükemmel bir seçenektir. Bu gözlük, günlük yaşamdan özel etkinliklere kadar her durum için uygundur ve son derece şık bir görünüm sunar. Alexander McQUEEN kalitesi ve tasarım vizyonuyla, her kadına güzel ve zarif bir ifade fırsatı sunar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.