Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottegaro Paris 815 C4 61 14 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 815 C4 61 14 145
Bottegaro Paris
Stokta Yok
4652 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bottegaro Paris 815 C4 61 14 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Kadınlar, dış görünüşlerini alakadar eden her konuda seçici olurlar. Elbette, aksesuar seçimi de bu konuya dahildir. Aksesuarlar arasında en çok dikkat çeken unsur güneş gözlüğüdür ve güneş gözlüğünü yüzünüze uygun bir şekilde seçme konusunda dikkatli olmanız gerekir. Neyse ki Bottegaro Paris markasının her yüze uyan gözlük modelleri var, bu sorun da böylelikle çözülmüş oluyor. İştei mutlaka denemeniz gereken o gözlük!

 

Siyah Her Yerde Asil: Bottegaro Paris 815 C4 61 14 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris 815 C4 61 14 145 kadın güneş gözlüğü modeli, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan özel camlara sahiptir ve bu camlar UV-400 koruması içerdiği için gözlerinizi olabilecek güneşin zararlı ışınlarından korur. 24 ay garantisi vardır, bu süreçte herhangi bir sorun yaşamanız halinde iletişime geçebilirsiniz.

 

Üst kısmı dümdüz bir forma sahip olan bu gözlüğün camları alta doğru ovalleşir. Siyah renkte kalın bir çerçeve ile tasarlanmıştır ve her yüz tipi ile kusursuz bir uyum yakalar. Gözlüğün ekartman ölçüsü 61mm’dir. Burun köprü ölçüsü 14mm, sap uzunluğu ise 145mm’dir. Tarafınıza orijinal kutusu ile özenle paketlenerek gönderilir, tamamen orijinal bir ürün olmaktadır. Özellikle, siyah renk kombinler yapmaktan hoşlanan biriyseniz, bu gözlük, sizi zor günlerde bile kurtaracaktır. Orta büyüklükte bir yapısı vardır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.