Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottegaro Paris 845 C3 60 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 845 C3 60 16 145
Bottegaro Paris
Stokta Yok
4652 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bottegaro Paris 845 C3 60 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Aksesuarlar olmadan harika kombinler yaratmak biraz zordur. Bu nedenle doğru aksesuarları seçtiğinizde, kendinizi daha şık hissedersiniz. Doğru aksesuar dendiği an akla ilk gelen seçenek, kadın güneş gözlükleri olur. Bottegaro Paris markası ise senelerdir özenle üretip sizler için sunduğu kadın güneş gözlüğü koleksiyonları ile bilinir. Bu aurası yüksek, ilgi çekici koleksiyonlar içerisinde öyle bir gözlük var ki onu denemeden duramayacağınızı biliyoruz.

 

Tarzınızın Işıltısını Yansıtır: Bottegaro Paris 845 C3 60 16 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris 845 C3 60 16 145 kadın güneş gözlüğü modeli, degrade kahverengi camı ile herkes tarafından çok beğenilir. İnce ve gold metal bir çerçevesi vardır. Formu damla gözlük olmaktadır. Bu gözlüğün camları Sağlık Bakanlığı onaylı olduğu için gözlerinizi koruyacağından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda UV-400 özelliğine sahiptir. Bu özellik ile güneşten gelen zararlı ışınların tamamını filtreler, size yansıtmaz.

 

24 aylık garantisi bulunur, tarafınıza da garanti belgesi ve orijinal kutusu ile özenli şekilde paketlenip kısa süre içerisinde gönderilir. 60 ekartmandır, orta boy bir gözlüktür. Sap uzunluğu 145mm’dir. Burun kemiği ise 16mm şeklindedir. Her kombine farklı bir enerji katar, çok yönlülüğü ile sevilen bir gözlük olmuştur. Onun her zaman kendine has bir havası vardır ve ön plana çıkar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.