Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottegaro Paris 264 55 18 145 C3 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 264 55 18 145 C3
Bottegaro Paris
Stokta Yok
5,114.22 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bottegaro Paris 264 55 18 145 C3 Kadın Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris, uzun zamandır tasarladığı ve özenle ürettiği kadın güneş gözlüğü modelleri ile isminden söz ettirmeyi sürdürüyor. Gözlüklerinde yer alan her bir ayrıntı büyüleyici bir aura oluşturuyor. Peki, Bottegaro Paris markasının herkes tarafından çok beğenilen, her kombine hevesle dahil edilmek istenen gözlüğünü incelemek ister misiniz?

 

Farklı Bir Dünyanın Tarzı: Bottegaro Paris 264 55 18 145 C3 Kadın Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris 264 55 18 145 C3 kadın güneş gözlüğü modelinin üst kısmı dümdüzdür, altlar ise ovalleşmiş haldedir. Kalın ve siyah bir çerçeveye sahiptir. Saydam kahverengi degrade bir cam yapısı vardır. Çerçeve kenarlarından incecik gold metal renginde şeritler geçer. Etkileyici, bir o kadar da marjinal gözlükler arasında yer alır. Sap kısmı başlangıçta kalın, sonrasında ince formda devam eder. Gözlüğün ekartmanı 55mm’dir. Burun köprüsü ölçüsü 18mm, sap uzunluğu ise 145mm’dir.

 

Cam kısımları Sağlık Bakanlığı onayı almıştır ve UV-400 özelliği içerir. UV-400 sayesinde gözlerinizi güneşin olumsuz etkilerine karşı dilediğiniz zaman koruyabilirsiniz. Ürünün 24 ay garantisi vardır. Orijinal Bottegaro Paris ürünüdür. Kutulu şekilde tarafınıza gönderilir. Klasik bir kombinde de sıra dışı bir kombinde de harika görünen bu gözlüğü, bir an olsun yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Size, her açıdan, kendinizi konforlu hissettirecek. Öyle hafif ki gözünüzde olduğunu unuttuğunuz anlar olacak. Çevrenize de özgün tarzınız ile ilham vermiş olacaksınız.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.