Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottegaro Paris 248 65 11 145 C4 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 248 65 11 145 C4
Bottegaro Paris
Stokta Yok
5,114.22 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bottegaro Paris 248 65 11 145 C4 Unisex Güneş Gözlüğü

Kadın ya da erkek kullanıcı olsun, fark etmeksizin, herkes güneş gözlüğü modeli bulmakta zorlanabilir. Böyle durumlarda ise Bottegaro Paris markasından çıkan, unisex güneş gözlükleri devreye girer. Bottegaro Paris esintilerini, kombinlerinize yansıtmak için buradan mutlaka bir güneş gözlüğü seçmelisiniz. Stili ile kendine hayran bırakan bu gözlükler içerisinde öyle bir tane var ki hayran kalacaksınız. Haydi ona bir göz atalım!

 

Zamana Meydan Okuyan Bir Parça: Bottegaro Paris 248 65 11 145 C4 Unisex Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris 248 65 11 145 C4 unisex güneş gözlüğü modeli, zamansız bir parça olarak nitelenebilir. Çünkü bu model her zaman trend haldedir. Damla formuna sahiptir ve siyah camlıdır. Camları Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır. Ayrıca UV-400 koruması sayesinde gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından korur. 24 ay garantisi vardır. Gözlüğün burun köprüsü üzerinde ve saplarında altın detaylar bulunur. Burun köprüsü üzerinde bulunan altın detayda, marka ismi yer alır. Gözlüğün ölçüleri ise şu şekildedir: Gözlük genişliği ve sap uzunluğu 145mm, cam yüksekliği 52mm, cam genişliği 65mm ve burun köprü ölçüsü 11mm’dir.

 

Orijinal bir üründür ve senelerce size hiçbir sıkıntı yaşatmaz. Rahat bir şekilde kullanabilirsiniz, hafiftir ve gözünüzde yok gibi hissedersiniz. Özellikle orta boyutlu yüzlere uyum sağlayan bu güneş gözlüğü unisex bir model olduğu için her bireyin giyim tarzına da yakışır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.