Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottegaro Paris 261 C5 64 14 145 Kadın Güneş Gözlügü
Stok Kodu : 261 C5 64 14 145
Bottegaro Paris
Stokta Yok
5,114.22 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bottegaro Paris 261 C5 64 14 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris markası, senelerdir sunduğu birbirinden ilgi çekici gözlük modelleri ile bilinmektedir. Her bir tasarımı ile kullanıcıları kendine hayran bırakan markanın kadın güneş gözlüğü modelleri de adından sıkça söz ettirmektedir. Siz de popüler bir markanın en özel güneş gözlüğünü edinmek istiyorsanız doğru yere geldiniz demektir. İşte o olay gözlük!

 

Marjinal Ayrıntıların Hepsi: Bottegaro Paris 261 C5 64 14 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris 261 C5 64 14 145 kadın güneş gözlüğü modeli, 64 ekartmandır. 14mm burun köprü ölçüsü bulunan gözlükte, sap uzunluğu 145mm’dir. Füme degrade camları vardır. Sağlık Bakanlığı onaylı camları ile dikkatleri üzerine çeker. Herkesin güvenini kazanır. Gözleriniz güneşe karşı hassas ise UV-400 korumalı olan bu gözlüğü kesinlikle kullanmalısınız.

 

İncecik gold renk metal çerçevesi ve camı tutan detayları ile büyüleyici bir estetikle sunulan bu güneş gözlüğünün sap kısımları da tamamen, kendine has bir tasarımla karşımıza çıkar. Kalın bir sap tasarımı vardır ve ince forma doğru geçer. Bu gözlüğün adeta bir aurası var ve sizi kendine çekmeyi çok iyi biliyor. Herkeste olan gözlükler dikkatimi çekmiyor, bana farklı bir şeyler lazım, diyorsanız Bottegaro Paris’in bu kadın güneş gözlüğü modelini yakından inceleyin deriz. Ürünün 24 ay garantisi vardır ve orijinal kutusu ile gönderilir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.