Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottegaro Paris 260 60 16 145 C3 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 260 60 16 145 C3
Bottegaro Paris
Stokta Yok
5,114.22 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bottegaro Paris 260 60 16 145 C3 Erkek Güneş Gözlüğü

Erkekler, güneş gözlüğü seçimi konusunda zaman zaman kararsız kalabilir. Bunun nedeni ise çok fazla güneş gözlüğü modeli seçeneği olmasıdır. Böyle durumlarda Bottegaro Paris markası devreye girer. Bottegaro Paris tarafından özenle sunulan her bir erkek güneş gözlüğü özgün detaylara sahiptir ve kullanıcıların dikkatini çeker.

 

Metal Müzik Severlerin Vazgeçilmez Stili: Bottegaro Paris 260 60 16 145 C3 Erkek Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris 260 60 16 145 C3 erkek güneş gözlüğü modeli, markanın en sevilen ürünlerinin başında gelir. Bu gözlükte yer alan cam türü, Sağlık Bakanlığı’ndan onay almıştır. Tamamen güvenilir bir gözlüktür. UV-400 korumasına sahiptir; bu da gözlerin güneşten gelen tüm zararlı ışınlardan korunmasını kolaylaştırırken sizin de kendinizi konforlu hissetmenizi sağlar.

 

Siyah renkte üretilen bu güneş gözlüğünün camı dörtgen şeklindedir ve asi bir tarzı vardır. Sap kısımları da dayanıklı bir biçimde tasarlanmıştır ve birçok gözlüğe göre kalındır. Gözlüğün cam genişliği 60mm’dir. Burun köprü ölçüsü 16mm’dir. Gözlüğün sap uzunluğu ise 145mm olarak tasarlanmıştır. Gözlüğün çerçevesinin üzerinde bir köprü daha bulunur. Ayrıca, saplarında yer alan metal işlemeler, işçiliğinin kalitesini ortaya çıkarır. Hemen hemen her kıyafetle uyum sağlayan bu gözlüğü ister spor bir kombinle isterseniz de olabildiğince şık bir kombinle kullanın, yine de sonuçtan memnun kalırsınız. Erkek kullanıcıların gözde ürünü haline gelen bu gözlük, senelerce kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.