Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottegaro Paris 247 64 13 140 C1 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 247 64 13 140 C1
Bottegaro Paris
Stokta Yok
4652 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Bottegaro Paris 247 64 13 140 C1 Unisex Güneş Gözlüğü

Aksesuarın şatafatlı olanı her zaman daha güzeldir, sizce de öyle değil mi? Özellikle güneş gözlüğü gibi ürünlerde gösterişli detaylar herkesin ilgisini çeker, beğenisini kazanır. Gösteriş ve aura denince de akla her zaman Bottegaro Paris güneş gözlüğü koleksiyonları gelir. Peki markanın en sevilen ürünlerinden biri hangisidir? Onunla mutlaka tanışmalısınız!

 

Şatafatlı Görünümün Vazgeçilmez Adresi: Bottegaro Paris 247 64 13 140 C1 Unisex Güneş Gözlüğü

Bottegaro Paris 247 64 13 140 C1 unisex güneş gözlüğü modeli, üst kısmı dümdüz alt kısmı daha oval inen bir cama sahiptir. Gözlüğün orta, yani burun kısmı ve sap kısmı ise özel altın detaylarla süslenmiştir. Taşlı olan bu ayrıntı, gözlüğü özel kılmaktadır. Füme degrade camlara sahip olan bu ürünün camları, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu nedenle, herkes gönül rahatlığı ile kullanabilir.

 

UV-400 koruması ile gelen bu gözlük modeli sayesinde güneşten gelen ışınlar artık gözünüze zarar veremeyecek. 64mm ekartmanla sunulan gözlüğün köprü ölçüsü ise 13mm’dir. Sap ölçüsü olarak ise 140mm belirlenmiştir. Garanti süresi 24 aydır ve tarafınıza orijinal kutusuyla gönderilir. Gözlük saplarının metal olması dayanıklılığını daha da arttırmıştır, ürünü senelerce sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Göz üzerinde hiçbir zaman ağırlık yapmayacağı için taşıması da konforludur. Unisex bir modeldir hem erkekler hem kadın kullanıcılar için idealdir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.