Header Görsel Alanı
favoriler
0
40Million Captor 18K GLD/GUN 63 13 140 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 18K GLD/GUN 63 13 140
40Million
Stokta Yok
5250 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 63mm
  Gözlük genişliği
 • 140mm
  Sap uzunluğu
 • 47mm 60mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 13mm
  Genişlik

40Million Captor 18K GLD/GUN 63 13 140 Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri hem erkeklerin hem kadınların en önem verdiği aksesuarlardandır. Göz sağlığı için de kullanılması gereken bu ürünlerin kaliteli olması göz sağlığı için oldukça önemlidir. 40Million markası da uzun yıllardır hem tarz hem sağlıklı modellere imza atmaktadır. Özellikle erkek güneş gözlüğü kategorisinde çeşitliliğin az olmasından yakınanlar 40Million markasının erkek güneş gözlüğü modellerinin çeşitliliğine hayran kalabilir.

40Million Captor 18K GLD/GUN 63 13 140 erkek güneş gözlüğü modeli ile birçok erkek güneş gözlüğü modelinden farklı ve tarz duran model, erkek güneş gözlüğü kategorisinde de tasarımı ile ilk sıradadır.

 

Erkek Güneş Gözlüklerinde Yepyeni Bir Tasarım: 40Million Captor 18K GLD/GUN 63 13 140 Erkek Güneş Gözlüğü

Klasikleşmiş güneş gözlüğü modellerinden yakınan tüm erkekler, moda dünyasını yakından takip eden 40Million markasının Captor modeline bakmalıdır. Modelin çerçeve üzerindeki köprüde, burun köprüsünde ve saplarında kullanılan gold renk hem şıklık hem de farklılık katmıştır.

Modelin sap uzunluğu 145 mm’dir. Captor modelinde cam ölçüsü olarak 61 mm kullanılırken burun aralığı için de 13 mm kullanılıp cam öne çıkarılmıştır. Cam rengi olarak kullanılan siyah renk, gold çerçeve ile bir uyum yakalayıp erkeklerin günlük hayatta da kullanabileceği bir model oluşturmuştur. Modelin, UV – 400 koruması ise, güneşin zararlı ışınlarının göze ulaşmasını engellemekte. Kutusuyla beraber teslim edilen ürün, çerçeve ve cam materyalinde kullanılan maddelerin kalitesiyle uzun yıllar kullanılabilecektir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.