Header Görsel Alanı
favoriler
0
40Million Moon 18K GLD/BLK 68 14 143 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 18K GLD/BLK 68 14 143
40Million
Stokta Yok
5120 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

40Million Moon 18K GLD/BLK 68 14 143 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, her kombinin tamamlayıcı parçası olarak hem erkeklerin hem kadınların kullandığı aksesuarlardan biridir. Kombinleri tamamlamanın haricinde göz sağlığı için de oldukça önemlidir. Güneş gözlüğü satın alırken bakanlık onaylı markalardan satın almanız gerekir.

40Million markası hem gözlük camlarında kullandıkları UV – 400 korumasıyla hem de materyal seçimiyle Sağlık Bakanlığı onayı alan markalardan bir tanesidir. Sağlık açısından, tam not alan bu marka modellerinin tasarımı ile de moda dünyasından da tam not almaktadır. Her tarza uyan modeller tasarlayan markanın, 40Million Moon 18K GLD/BLK 68 14 143 unisex güneş gözlüğü modeli hem erkeklerin hem de kadınların tarzlarını yansıtan bir görünüme sahip.

 

Klasik Şıklığın Adresi: 40Million Moon 18K GLD/BLK 68 1 4 143 Unisex Güneş Gözlüğü

Hem kadınların hem erkeklerin sevebileceği bir tasarıma imza atan 40Million markası, Moon serisi ile unisex gözlükler arasından en çok tercih edilen marka olmuştur.

Markanın, bu serisinde kullandığı aynalı cam formu ve çerçeve ölçüleri ile şıklığın adresi olmuştur. Mavi ve turuncu geçişli degrade cam formu ve gold metal sapları ile favorilere eklenecek bir gözlük tasarımıdır. Moon modelinde kullanılan sap ölçüsü, 145mm olup cam genişliği olarak da 60mm tercih edilmiştir. Burun aralığı olarak kullanılan ölçü ise 13mm'dir. Burun aralığında kullanılan pedler ise gözlüğün uzun süreli kullanımında, sizlere konfor sağlamaktadır. Gözlüğün çerçevesinde kullanılan materyalin kalitesi, uzun seneler boyunca herhangi bir soyulma olmadan kullanmanızı sağlayacaktır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.