Header Görsel Alanı
favoriler
0
40Million Pasha 18K GM BLK910 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pasha 18K GM BLK910
40Million
Stokta Yok
3902 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

40Million Pasha 18K GM BLK910 Unisex Güneş Gözlüğü

Moda dünyasının, her zaman dikkat ettiği aksesuarlardan biri de güneş gözlüğüdür. Çünkü güneş gözlükleri hem kadınların hem erkeklerin tercih ettiği bir kategoridir. Güneş gözlükleri yalnızca tarz görünüm için değil aynı zamanda göz sağlığı için de büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle de hem tarzınızı en iyi şekilde yansıtan hem de göz sağlınızı önemseyen bir markadan güneş gözlüğü satın almanız gerekir. İşte 40Million markası hem kadınlar hem erkekler için birbirinden eşsiz modeller üretirken hem de göz sağlığınızı düşünmektedir. Gözlük camlarında üstün optik teknolojisi ve UV – 400 koruması kullanılarak en sağlıklı güneş gözlüklerine imzasını atmakta.

 

Hem Sağlıklı Hem Şık 40Million Pasha 18K GM BLK910 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü ararken hem sağlığımı korusun hem şık olsun diyen kadınlara ve erkeklere 40Million Pasha 18K GM BLK910 unisex güneş gözlüğü modeli, çare oluyor.

İnce çerçeve görünümü ile şıklığı yakalayan modelin sap uzunluğu 140mm olup cam ölçüsü ise 54mm’dir. Modelin burun aralığında kullanılan ölçü ise 14mm’dir. Burun aralığında kullanılan yumuşak pedler uzun süreli kullanımlarda burunda iz oluşmasını engellemekte ve gözlüğün ağırlık yapmamasını sağlamaktadır. Modelde kullanılan kahverengi tonlarındaki cam rengi ve gold metal çerçeve rengi ile oldukça güzel bir uyum yakalamıştır. Model, Sağlık Bakanlığı onayına sahip olmasıyla da göz sağlığını düşünenler için vazgeçilmez olmayı sürdürmektedir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.