Header Görsel Alanı
favoriler
0
40Million Papillion 18K GLD/BLK 52 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 18K GLD/BLK 52 20 140
40Million
Stokta Yok
5340 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

40Million Papillion 18K GLD/BLK 52 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, her kesimden insanın kullanmayı sevdiği ve göz sağlığı için gerekli olan bir aksesuardır. Bu aksesuarın, özellikle, güneş ışınlarını engellemesi açısından önemi büyük. Bu yüzden güneş gözlüğü alırken hem şık hem sağlıklı, kaliteli olanını araştırıp bulup almak gerekir. İşte, tam bu noktada 40Million markasına rastlayabilirsiniz.

40Million markası, uzun yıllardır güneş gözlüğü kategorisinde ismini duyurmuş prestij sahibi bir markadır. Gözlüklerinde kullanılan materyallerin sağlamlıkları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz şık güneş gözlüklerine sahip olup modayı yakından takip edebilirsiniz.

 

Güneş Gözlüğünün En Şık Hali 40Million Papillion 18K GLD/BLK 52 20 140 Kadın Güneş Gözlüğü

40Million markası kalitesiyle bilinmekle yetinmeyip moda dünyasının da en şık gözlüklerini üretmektedir. Özellikle 40Million Papillion 18K GLD/BLK 52 20 140 kadın güneş gözlüğü modeli ile hem şıklık hem zarafeti tek gözlükte birleştirmişlerdir.

Bu modelin çerçeve rengi gold olarak seçilip, siyah ile bir bütünlük yakalanmıştır. 145mm sap uzunluğu ve 52mm cam ölçüsü ile zarif bir model üretilmiştir. Modelin burun aralığı 20mm’dir. Burun aralığı kısmındaki pedler, uzun süreli kullanımlarda gözlüğün burunda iz yapmasını engellemektedir. Gözlüğün tasarımını en net şekilde ortaya koyan cam rengi, siyah ve gold çerçeve ve siyah kelebek kanadı olarak tasarlanan çerçeve üstü görünümüyle, şıklık yarışında öne çıkmaktadır. Hem şık hem dikkat çekici olmak isterseniz tercihiniz olmalıdır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.