Header Görsel Alanı
favoriler
0
40Million Moon 18K GLD/B.R.MARB 68 14 143 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 18K GLD/B.R.MARB 68 14 143
40Million
Stokta Yok
5120 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

40Million Moon 18K GLD/B.R.MARB 68 14 143 Unisex Güneş Gözlüğü

Son zamanlarda özellikle unisex güneş gözlüklerinin tasarımı daha çok beğenilmektedir. Hem maskülen hem feminen bir havayı aynı anda taşıyan bu gözlüklerin en çok tercih edileni ise 40Million markasının Moon serisi olmaktadır. Marka hem tarzınızı önemserken hem de sağlınızı önemseyerek oldukça sağlıklı güneş gözlükleri üretmektedir.

Tüm güneş gözlüklerinde kullanılan optik teknolojisi ile UV – 400 koruması gözlükleri sağlıklı kılmaktadır. 40Million markasına ait olan gözlükler Sağlık Bakanlığı onayı almasıyla da kalitesini tescillemektedir. Ayrıca markanın çerçevede kullandığı materyal kalitesi de gözlüğün ömrünü uzatmaktadır.

 

Hem Sağlam Hem Şık Güneş Gözlüğü Arayanlara: 40Million Moon 18K GLD/B.R.MARB 68 14 143 Unisex Güneş Gözlüğü

Kaliteli ve marka güneş gözlüğü alırken parasına değsin istenir. Bu nedenle de hem sağlam hem de tarzınızı en iyi yansıtan markanın 40Million olacağı kesin! Markanın özellikle Moon serisindeki tüm modeller hem tasarımı ile hem de sağlamlığı ile adından bahsettirmektedir.

Seri içerisindeki 40Million Moon 18K GLD/B.R.MARB 68 14 143 unisex güneş gözlüğü modeli, alışılmışın dışında cam şekli, yeşil tonlarında degrade rengi ve gold, ince çerçevesi ile hem kadınların hem erkeklerin bir numaralı tercihi oluyor. Modelin sap uzunluğu, 145mm olup burun aralığı ise 14mm olarak ayarlanmıştır. Modelin cam genişliği ise 58mm’dir. Aynalı ve büyük görünüme sahip olan renkli camlar çerçeve ile güzel bir uyum yakalamıştır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.