Header Görsel Alanı
favoriler
0
40Million Star 24K GLD 59 16 143 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 24K GLD 59 16 143
40Million
Stokta Yok
5400 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

40Million Star 24K GLD 59 16 143 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü kategorisinde iyi bir prestije sahip marka bulmak önemlidir. Çünkü güneş gözlükleri yalnızca aksesuar değil aynı zamanda sağlığı etkileyen ürünlerdendir. Bu nedenle güneş gözlüğü seçerken hem kaliteli hem sağlıklı hem de tarzınızı en iyi yansıtacak modeli bulmanız gerekir.

40Million markası hem materyal kalitesi hem de güneş gözlüklerinde kullanılan cam kalitesiyle sizlerin sağlığınızı önemsemektedir. Materyal kalitesi ile aynı zamanda satın almış olduğunuz gözlüğü uzun yıllar kullanmanızı sağlayacaktır. Markanın bu aralar en çok tercih edilen modeli ise 40Million Star 24K GLD 59 16 143 unisex güneş gözlüğü olan bu modeldir. Unısex olmasıyla da hem kadınların hem erkeklerin tarzına uyan bir çizgiye sahip.

 

40Million Star 24K GLD 59 16 143 Unisex Güneş Gözlüğü ile Tarzınızı Ortaya Koyun!

Hem kadınlar hem erkekler tarzlarının beğenilmesini ister. Bu, bazen bir kıyafet ile bazen de güneş gözlüğü seçimi ile gerçekleşir. 40Million güneş gözlükleri de bu konuda her zaman tarzını ortaya koymak isteyenlere hitap ediyor.

Marka, özellikle, Star modeliyle gerçek bir star parça oluşturmuştur. Gold çerçeve detayı ile mavi degrade renkteki camların birleşmesi ince bir zevki yansıtmaktadır. Modelin sap uzunluğu 145mm olup burun aralığı ise 16mm’dir. Cam ölçüsü olarak 59mm seçilmiş ve büyük cam sevenlerin de tercih edeceği bir model ortaya konmuştur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.