Header Görsel Alanı
favoriler
0
40Million Orion 18K LT GLD/BLK 53 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 18K LT GLD/BLK 53 20 145
40Million
Stokta Yok
5250 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

40Million Orion 18K LT GLD/BLK 53 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Moda dünyasının en sıkı takipçileri şüphesiz kadınlardır. Kadınların, zevklerini gösterebildiği tek kategori elbette giyim değildir. Giydikleri kıyafetleri daha da cool, şık, tarz gösteren güneş gözlüklerini de sıkı sıkı takip ederler. Bu nedenle de tüm markalar her yıl en şık, en farklı, en cool ve en tarz güneş gözlüğü modellerini üretmek için yarışırlar. Bu yarışta 40Million markası adından sıkça söz ettirir. Çünkü benzersiz tasarımı ile her kadının beğenisini toplayacak modeller üretir. Markanın üretmiş olduğu 40Million Orion 18K LT GLD/BLK 53 20 145 kadın güneş gözlüğü modeli, cool ve şık görünümü ile kadınların bir numaralı gözlük modeli olmayı başarmıştır.

 

Cool ve Şık Görünüm Bir Arada: 40Million Orion 18K LT GLD/BLK 53 20 145 Kadın Güneş Gözlüğü

Hem şık hem cool görünüm yakalamak her kadının istediği fakat zor olan bir görünümdür. Bu görünümü yakalamayı ise 40Million markası Orion modeli ile başarmıştır. Bu modelde kullanılan siyah ve gold renkleri şıklığı temsil ederken, mor cam rengi ve cam şeklinin klasik dikdörtgen görüntünün dışında, yuvarlak olması da cool görünümü temsil etmekte. Modelde kullanılan sap uzunluğu 140mm olup; cam ölçüsü 53mm’dir. Köprü aralığı 20mm olan bu gözlük kadın güneş gözlüğü modelleri arasından en ince ve zarif duran modeldir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.