Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Village 1809 c1 58-14 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1809 c1 58-14
Polo Village
Stokta Yok
1350 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Village 1809 c1 58-14 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, günümüzde, ruhumuza dokunan stil ve farklı model kalıplarından oluşmaktadır. Pek çok markanın geniş bir gözlük koleksiyonu bulunmaktadır. Bu sebeple de kimi zaman kararsız kalabilir ve derin bir araştırma içerisine girişebiliriz. Bu araştırma markanın güvenilirliği, sunduğu özellikler ve kalitedir. Polo Village markası, yılları deviren köklü markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Markanın zengin koleksiyonuyla hem günlük hem de davetler için kullanılabilecek, kaliteli ürünleri bulunmaktadır. Polo Village 1809 c1 58-14 unisex güneş gözlüğü modeli de tercih edebileceğiniz ve şık bir görünüm sunan modellerden biridir.

 

Bir Gözlükten Daha Fazlası: Polo Village 1809 c1 58-14 Unisex Güneş Gözlüğü

Günümüzde, özellikle unisex modeller, kadın ve erkekler tarafından ilk seçeneklerin başında geliyor. Unisex modeller rahatlık yönünden ön plana çıktığından dolayı, genel olarak, belirli çizgilerde ürün tasarımlarına yer vermektedir. Şık detaylar, retro görünümler bir yana sportif aktivelerde de kullanılabilmektedir. Bu özellikleri sebebiyle tercih basamaklarında üst sıralarda yer almaktadır.

Polo Village markasının bu modeli de hem kadın hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği unisex bir modeldir. Modelin ekartmanı 58, sap uzunluğu 145 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 14 mm olarak belirlemiştir. Cam tasarımı damla formundadır. Cam türü ise mineral olup, özellik itibariyle UV-400 korumaya sahiptir. Modelin gövde rengi ise altın, cam rengi ise yeşildir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.