Header Görsel Alanı
favoriler
0
Bottega Veneta BV1127S 002 57 18 145 XL Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 889652352442
Bottega Veneta
Stokta Yok
13,916.30 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 140mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 50mm 57mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Bottega Veneta BV1127S 002 57 18 145 XL Unisex Güneş Gözlüğü

Kaliteli aksesuar modelleriyle, yıl içerisinde, satış rekorları kırmayı başaran Bottega Veneta markası, gözlük modelleriyle de herkesi şaşırtmayı başarıyor. Kadın ve erkek koleksiyonuyla ün yapan marka, son yıllarda unisex güneş gözlükleriyle de alternatifsiz olmayı başardı.

Markanın tasarladığı modellerde, kalite unsurları tavan noktada yer alırken, tasarım çizgilerinde de sofistike yöntemler kullanılıyor. Bu sayede, Bottega Veneta BV1127S 002 57 18 145 XL unisex güneş gözlüğü modeli, herkesin beğenisini kazanmayı başarmış durumda.

 

İncecik Çerçeve Hatlarıyla Bottega Veneta BV1127S 002 57 18 145 XL Unisex Güneş Gözlüğü

Son zamanların en kullanışlı modellerinden olan bu gözlük, kaliteli malzeme yapısıyla dikkatleri çekiyor. Cam konusunda en yeni teknolojilerin kullanıldığı modelde, incecik bir çerçevenin yanı sıra, sağlam alaşımlar da tercih edilmiş. Bu sayede model, oldukça hafif olmakla birlikte uzun yıllar kullanılacak şekilde sağlam bir yapıdadır. Tüm bunların yanı sıra, modeldeki tasarım çizgileri de herkesin dikkatini çekiyor.

Modelde yer alan füme rengi koyu camlar, ince gold renkli çerçeve ve sap detaylarıyla birleştirildiği için harika bir görüntü sağlanıyor. Modelin sap kısımlarında yer alan şeffaf silikonlar da oldukça kaliteli bir hava katıyor. Gözlükteki ebatlar da her yüz şekline uyum sağlayabilmesi açısında özenle tercih edilmiştir. Gözlük genişliği 140mm olarak belirlenirken sap uzunluğu 145mm olarak oluşturulmuş. 50mm’lik cam yüksekliği belirlenirken, cam genişliği 57mm ve köprü genişliği de 18mm’de tutulmuştur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.