Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Pv 1808 c25 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 1808 c25 55 14
Polo Village
Stokta Yok
999 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Pv 1808 c25 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri, günümüzde, stilimizin vazgeçilmez unsurlarından biri haline dönüşmüştür. Öyle ki güneş gözlüğünün yer almadığı kombinlerde, kendimizi eksik hissederiz. Bunun sebebi, güneş gözlüğünün tamamlayıcı bir aksesuar halini almasıdır. Özellikle unisex güneş gözlükleri, günümüzde en fazla tercih edilen modelleri barındıran gözlüklerdir. Bu gözlüklerde erkek ya da kadın modelleri gibi keskin ayrımlar yoktur. Bu sebeple de her iki cinsiyete hitap etmektedir. Bunu renk tonlamalarından ya da ölçülerden kolaylıkla anlayabiliriz.

Polo Pv 1808 c25 55 14 unisex güneş gözlüğü modeli de hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği, unisex modellerden biridir.

 

Yüksek Kaliteli Yapısıyla Polo Pv 1808 c25 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneşin zararlı ışınlarına karşılık mutlaka yüksek kaliteli bir gözlüğe sahip olmamız gerekir. Bu zararlı ışınlar doğrudan ya da dolaylı olarak retinamıza zarar vererek, kalıcı sonuçlar doğurabilir. Polo Village güneş gözlüğü markası yüksek korumaya sahip olan bir markadır. Markanın her ürününde UV-400 özelliği yer almaktadır. UV-400 özelliği ise zararlı ultraviyole ışınlarından yaklaşık yüzde yüz koruma sağlamaktadır.

Bu gözlük modeli de UV-400 özelliğine sahip olan modellerden biridir. Modelin ekartmanı 55, sap uzunluğu 130 mm’dir. Köprü ölçüsü 14 mm olan gözlük damla formundadır. Cam rengi, kahverengi degradedir. Mineral cam tipine sahip olan modelin çerçeve rengi de kahverengidir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.